Przed meczem AZS AWF Warszawa – KS Budowlani Commercecon Łódź

RC Arka Rumia – KS Budowlani Commercecon Łódź / Fot. RugbyStats365.PL
RC Arka Rumia – KS Budowlani Commercecon Łódź / Fot. RugbyStats365.PL

To będzie mecz obfitujący w wielkie sportowe emocje i zaciętą walkę przez pełne 80 minut! W sobotę na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie zostanie rozegrane spotkanie 8. kolejki I ligi rugby, w którym AZS AWF Warszawa podejmie KS Budowlanych Commercecon Łódź. Pierwotnie mecz miał zostać rozegrany 11 marca, ale ostatecznie został przełożony na najbliższą sobotę. Gospodarze po dziewięciu rozegranych spotkaniach z bilansem dwóch zwycięstw i siedmiu porażek zajmują obecnie szóste miejsce w tabeli. Z kolei podopieczni Przemysława Pietrzaka i Dominika Fortuny z bilansem ośmiu zwycięstw i dwóch porażek zajmują w tabeli I ligi rugby 2022/2023 pozycję lidera. Ostatni mecz tych drużyn zakończył się zwycięstwem łodzian 48:10. Jak będzie tym razem? Przekonamy się w sobotę, gdy na boisko wybiegną obie piętnastki! Początek meczu o godzinie 11:00.

8. kolejka I ligi rugby 2022/2023

I liga rugby 2022/2023: Porównanie drużyn

Objaśnienie nagłówków kolumn: M – Mecze rozegrane, W – Mecze wygrane, P – Mecze przegrane, R – Mecze zremisowane, PZ – Liczba punktów zdobytych, PS – Liczba punktów straconych, RP – Różnica punktów, BP – Punkty bonusowe, PKT – Liczba punktów.

Objaśnienie nagłówków kolumn: MECZE U SIEBIE – Bilans meczów w roli gospodarza, MECZE NA WYJEŹDZIE – Bilans meczów w roli gościa, Forma – Ostatnie 5 meczów (W – wygrana, P – przegrana, R – remis).

Objaśnienie nagłówków kolumn: M – Mecze rozegrane, PZ – Liczba punktów zdobytych, P – Liczba przyłożeń, Pd – Liczba podwyższeń, K – Liczba rzutów karnych, DG – Liczba drop goli, KP – Liczba karnych przyłożeń, ŻK – Liczba żółtych kartek, CzK – Liczba czerwonych kartek.

Objaśnienie nagłówków kolumn: M – Mecze rozegrane, PS – Liczba punktów straconych, PR – Liczba przyłożeń zdobytych przez rywala danej drużyny, PdR – Liczba podwyższeń zdobytych przez rywala danej drużyny, KR – Liczba rzutów karnych zdobytych przez rywala danej drużyny, DGR – Liczba drop goli zdobytych przez rywala danej drużyny, KPR – Liczba karnych przyłożeń zdobytych przez rywala danej drużyny.

Objaśnienie nagłówków kolumn: PZFH – Punkty zdobyte w I połowie, PSFH – Punkty stracone w I połowie, PZFHSR – Średnia punktów zdobytych w I połowie na mecz, PSFHSR – Średnia punktów straconych w I połowie na mecz, PZSH – Punkty zdobyte w II połowie, PSSH – Punkty stracone w II połowie, PZSHSR – Średnia punktów zdobytych w II połowie na mecz, PSSHSR – Średnia punktów straconych w II połowie na mecz.

Objaśnienie nagłówków kolumn: %Pr – Procent punktów zdobytych z przyłożeń do wszystkich punktów, %Pd – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych podwyższeń do wszystkich punktów, %K – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych rzutów karnych do wszystkich punktów, %DG – Procent punktów zdobytych z drop goli do wszystkich punktów, %KP – Procent punktów zdobytych z karnych przyłożeń do wszystkich punktów.

Objaśnienie nagłówków kolumn: %PPr – Procent punktów zdobytych z przyłożeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PPd – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych podwyższeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PK – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych rzutów karnych przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PDG – Procent punktów zdobytych z drop goli przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PKP – Procent punktów zdobytych z karnych przyłożeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów.

Ostatnie 5 spotkań drużyn w I lidze rugby 2022/2023

Najskuteczniejsi w I lidze rugby 2022/2023

Bezpośrednie mecze w Ekstralidze rugby (od sezonu 2019/2020)

Zobacz także

Ekstraliga rugby
Ekstraliga rugby