Rugby Europe Trophy 2021/2022: Przed meczem Szwajcaria – Belgia

Reprezentacja Szwajcarii w sobotę, 12 marca br. zmierzy się z reprezentacją Belgii w ramach rozgrywek Rugby Europe International Championships, w grupie Trophy sezonu 2021/2022. Wydarzenie odbędzie się na Centre Sportif des Cherpines w Plan les Ouates. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi Rugby Europe TV. Początek meczu o godzinie 15:30.

Rugby Europe Trophy 2021/2022

DataGospodarzeCzas / WynikiGościeMiejsce meczu
Plan-les-Ouates

Statystyki meczowe w Rugby Europe Trophy 2021/2022

Objaśnienie nagłówków kolumn: M – Mecze rozegrane, W – Mecze wygrane, P – Mecze przegrane, R – Mecze zremisowane, PZ – Liczba punktów zdobytych, PS – Liczba punktów straconych, RP – Różnica punktów, BP – Punkty bonusowe, PKT – Liczba punktów.

Statystyki zdobywanych punktów oraz wykluczeń

Objaśnienie nagłówków kolumn: PZ – Liczba punktów zdobytych w meczu, P – Liczba przyłożeń, Pd – Liczba podwyższeń, K – Liczba rzutów karnych, DG – Liczba drop goli, KP – Liczba karnych przyłożeń, ŻK – Liczba żółtych kartek, CzK – Liczba czerwonych kartek.

Liczba punktów zdobytych i straconych w I i II połowie

Objaśnienie nagłówków kolumn: PZFH – Punkty zdobyte w I połowie, PSFH – Punkty stracone w I połowie, PZFHSR – Średnia punktów zdobytych w I połowie na mecz, PSFHSR – Średnia punktów straconych w I połowie na mecz, PZSH – Punkty zdobyte w II połowie, PSSH – Punkty stracone w II połowie, PZSHSR – Średnia punktów zdobytych w II połowie na mecz, PSSHSR – Średnia punktów straconych w II połowie na mecz.

Procentowy udział poszczególnych sposobów zdobywania punktów na wynik końcowy

Objaśnienie nagłówków kolumn: %Pr – Procent punktów zdobytych z przyłożeń do wszystkich punktów, %Pd – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych podwyższeń do wszystkich punktów, %K – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych rzutów karnych do wszystkich punktów, %DG – Procent punktów zdobytych z drop goli do wszystkich punktów, %KP – Procent punktów zdobytych z karnych przyłożeń do wszystkich punktów.

Ostatnie mecze drużyn w II lidze rugby 2021/2022

Najskuteczniejsi w zespołach

Zawodnik Drużyna Punkty P Pd K DG
Jules PORCHER Szwajcaria 10 2 2
Tommaso VOLTA Szwajcaria 7 2 1
Zawodnik Drużyna Punkty P Pd K DG
Viktor PAZGRAT Belgia 10 2
Maximilien HENDRICKX Belgia 10 2
Florian REMUE Belgia 8 4

Transmisja meczu

Transmisję meczu Rugby Europe Trophy 2021/2022 Niemcy – Belgia dostępna będzie na stronie Rugby Europe TV – https://www.rugbyeurope.eu/competitions/trophy-2021-22/switzerland-v-belgium o godz. 15.30.