Informacje o meczu

5. kolejka

Ekstraliga rugby 2021/2022

RzKS Juvenia Kraków
Edach Budowlani Lublin
11 - 31
Koniec meczu
Drużyna1P2PWynik
RzKS Juvenia Kraków11011
Edach Budowlani Lublin102131
P
1
Pd
0
K
2
DG
0
KP
0
ŻK
2
CzK
0
5
P
3
Pd
0
K
0
DG
0
KP
2
ŻK
0
CzK
Statystyki meczowe
0.00%
Skuteczność podwyższeń
45.45%
Procent punktów zdobytych z przyłożeń
100.00%
Procent punktów zdobytych w I połowie
60.00%
Skuteczność podwyższeń
80.65%
Procent punktów zdobytych z przyłożeń
32.26%
Procent punktów zdobytych w I połowie

RzKS Juvenia Kraków

# Zawodnik Pkt P Pd K DG KP ŻK CzK
Daniel Tomanek60020000
Deanne Makoni51000010
Maciej Dorywalski00000010
 Suma111020020

Edach Budowlani Lublin

# Zawodnik Pkt P Pd K DG KP ŻK CzK
Barend Potgieter153000000
Maciej Grabowski60300010
Stanisław Kasprzak51000000
Michał Węzka51000000
Jakub Bobruk00000010
 Suma315300020