Przed meczem RC Lechia Gdańsk – RC Orkan Sochaczew

RC Lechia Gdańsk - RC Orkn Sochaczew / Fot. RugbyStats365.PL
RC Lechia Gdańsk - RC Orkn Sochaczew / Fot. RugbyStats365.PL

Wielkimi krokami zbliża się koniec fazy zasadniczej w Ekstralidze rugby. Do rozegrania zostało dziesięć spotkań, z czego pięć już w najbliższy weekend. W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu 17. kolejki czwarta w tabeli RC Lechia Gdańsk zmierzy się z wiceliderem rozgrywek RC Orkanem Sochaczew. Bilans ostatnich czterech spotkań pomiędzy drużynami to jedno zwycięstwo gospodarzy, dwa zwycięstwa gości i jeden remis. Jesienią lepsi okazali się sochaczewianie wygrywając 36:8. Jak będzie tym razem? Przekonamy się jutro, gdy na boisko wybiegną obie piętnastki! Początek meczu o godzinie 16:00.

17. kolejka Ekstraligi rugby 2021/2022

Ekstraliga rugby 2021/2022: Porównanie drużyn

Objaśnienie nagłówków kolumn: M – Mecze rozegrane, W – Mecze wygrane, P – Mecze przegrane, R – Mecze zremisowane, PZ – Liczba punktów zdobytych, PS – Liczba punktów straconych, RP – Różnica punktów, BP – Punkty bonusowe, PKT – Liczba punktów.

Objaśnienie nagłówków kolumn: P – Liczba przyłożeń, Pd – Liczba podwyższeń, K – Liczba rzutów karnych, DG – Liczba drop goli, KP – Liczba karnych przyłożeń.

Objaśnienie nagłówków kolumn: PR – Liczba przyłożeń zdobytych przez rywala danej drużyny, PdR – Liczba podwyższeń zdobytych przez rywala danej drużyny, KR – Liczba rzutów karnych zdobytych przez rywala danej drużyny, DGR – Liczba drop goli zdobytych przez rywala danej drużyny, KPR – Liczba karnych przyłożeń zdobytych przez rywala danej drużyny.

Objaśnienie nagłówków kolumn: PZFH – Punkty zdobyte w I połowie, PSFH – Punkty stracone w I połowie, PZFHSR – Średnia punktów zdobytych w I połowie na mecz, PSFHSR – Średnia punktów straconych w I połowie na mecz, PZSH – Punkty zdobyte w II połowie, PSSH – Punkty stracone w II połowie, PZSHSR – Średnia punktów zdobytych w II połowie na mecz, PSSHSR – Średnia punktów straconych w II połowie na mecz.

Objaśnienie nagłówków kolumn: %Pr – Procent punktów zdobytych z przyłożeń do wszystkich punktów, %Pd – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych podwyższeń do wszystkich punktów, %K – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych rzutów karnych do wszystkich punktów, %DG – Procent punktów zdobytych z drop goli do wszystkich punktów, %KP – Procent punktów zdobytych z karnych przyłożeń do wszystkich punktów.

Objaśnienie nagłówków kolumn: %PPr – Procent punktów zdobytych z przyłożeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PPd – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych podwyższeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PK – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych rzutów karnych przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PDG – Procent punktów zdobytych z drop goli przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PKP – Procent punktów zdobytych z karnych przyłożeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów.

Ostatnie mecze drużyn w Ekstralidze rugby 2021/2022

Najskuteczniejsi w Ekstralidze rugby 2021/2022 - RC Lechia Gdańsk

Najskuteczniejsi w Ekstralidze rugby 2021/2022 - RC Orkan Sochaczew

Poprzednie mecze

Bilety na mecz

WSTĘP WOLNY!

Zapraszamy na weekend z jajowata piłką: festiwal Rugby Łączy Pokolenia!
http://lechiarugby.pl/2022/05/zapraszamy-na-calodzienne-swieto-rugby-w-ramach-festiwalu-rugby-laczy-pokolenia/

Zobacz także

Ekstraliga rugby
Ekstraliga rugby