Przed meczem Edach Budowlani Lublin – RC Orkan Sochaczew

Pieter Willem Steenkamp (RC Orkan Sochaczew) / Fot. RugbyStats365.PL
Pieter Willem Steenkamp (RC Orkan Sochaczew) / Fot. RugbyStats365.PL

5. kolejka w Ekstralidze rugby 2022/2023 powoli dobiega końca. Do rozegrania pozostało tylko jedno spotkanie. W niedzielę o godzinie 14:00 na boisku przy ulicy Magnoliowej zmierzą się piętnastki Edach Budowlanych Lublin i RC Orkana Sochaczew. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi TVP Sport na stronie https://sport.tvp.pl/ i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Początek o godzinie 13:50.

5. kolejka Ekstraligi rugby 2022/2023

Bezpośrednie mecze (od sezonu 2019/2020)

Ekstraliga rugby 2022/2023: Porównanie drużyn

Objaśnienie nagłówków kolumn: M – Mecze rozegrane, W – Mecze wygrane, P – Mecze przegrane, R – Mecze zremisowane, PZ – Liczba punktów zdobytych, PS – Liczba punktów straconych, RP – Różnica punktów, BP – Punkty bonusowe, PKT – Liczba punktów.

Objaśnienie nagłówków kolumn: P – Liczba przyłożeń, Pd – Liczba podwyższeń, K – Liczba rzutów karnych, DG – Liczba drop goli, KP – Liczba karnych przyłożeń.

Objaśnienie nagłówków kolumn: PR – Liczba przyłożeń zdobytych przez rywala danej drużyny, PdR – Liczba podwyższeń zdobytych przez rywala danej drużyny, KR – Liczba rzutów karnych zdobytych przez rywala danej drużyny, DGR – Liczba drop goli zdobytych przez rywala danej drużyny, KPR – Liczba karnych przyłożeń zdobytych przez rywala danej drużyny.

Objaśnienie nagłówków kolumn: PZFH – Punkty zdobyte w I połowie, PSFH – Punkty stracone w I połowie, PZFHSR – Średnia punktów zdobytych w I połowie na mecz, PSFHSR – Średnia punktów straconych w I połowie na mecz, PZSH – Punkty zdobyte w II połowie, PSSH – Punkty stracone w II połowie, PZSHSR – Średnia punktów zdobytych w II połowie na mecz, PSSHSR – Średnia punktów straconych w II połowie na mecz.

Objaśnienie nagłówków kolumn: %PPr – Procent punktów zdobytych z przyłożeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PPd – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych podwyższeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PK – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych rzutów karnych przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PDG – Procent punktów zdobytych z drop goli przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PKP – Procent punktów zdobytych z karnych przyłożeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów.

Najskuteczniejsi w Ekstralidze rugby 2022/2023

Ostatnie mecze drużyn w Ekstralidze rugby 2022/2023

Transmisja meczu

Transmisję meczu 5. kolejki Ekstraligi rugby 2022/2023 Edach Budowlani Lublin – RC Orkan Sochaczew przeprowadzi TVP Sport na platformie HbbTV oraz na stronie https://sport.tvp.pl/ i w aplikacji TVP Sport o 13.50.

Zobacz także

Ekstraliga rugby
Ekstraliga rugbyI liga rugby