Wyniki sobotnich spotkań Ekstraligi, I ligi i II ligi rugby

RC Arka Gdynia – RzKS Juvenia Kraków / Fot. RugbyStats365.PL
RC Arka Gdynia – RzKS Juvenia Kraków / Fot. RugbyStats365.PL

Wyniki sobotnich spotkań 12. kolejki Ekstraligi rugby, 9. kolejki I ligi rugby i 9. kolejki II ligi rugby 2023/2024:

12. kolejka Ekstraligi rugby 2023/2024

KS Budowlani WizjaMed Łódź – Edach Budowlani Lublin 8:31 (3:8)
KS Budowlani WizjaMed Łódź: Kacper Palamarczuk 5 (P), Michał Dudek 3 (K).
Edach Budowlani Lublin: Ian Trollip 11 (pd, 3K), Piotr Wiśniewski 5 (P), Michał Musur 5 (P), Panashe Dube 5 (P), Jakub Bobruk 5 (P).
Żółte kartki:Thuthani Mlauzi, Altus Delport, Tiueti Asi (KS Budowlani WizjaMed Łódź) Oleksii Novikov, Marzuq Maarman (Edach Budowlani Lublin).
Czerwona kartka: Robizon Kelberashvili (Edach Budowlani Lublin)

RC Arka Gdynia – RzKS Juvenia Kraków 34:26 (22:0)
RC Arka Gdynia: Dawid Banaszek 19 (2pd, 5K), Gabriel Junior Sipapate 5 (P), Kevin Bracik 5 (P), Zvikomborero Chirume 5 (P).
RzKS Juvenia Kraków: Oderich Mouton 15 (3P), Riaan van Zyl 6 (3pd), Beukes Chemigan 5 (P).
Żółte kartki:Zvikomborero Chirume (RC Arka Gdynia) Marcin Morus, Michał Jurczyński (RzKS Juvenia Kraków).

Ekstraliga rugby 2023/2024

Lp.DrużynaMWPRPZPSRPBPPkt
1121020447205242747
212930418204214945
312930433241192743
41385033028941335
513850370252118334
61358034631135525
712480339366-27420
8131120114734-62004
9122100167362-1951-12

UWAGA: Tabela rozgrywek aktualizuje się automatycznie po każdym rozegranym meczu.

9. kolejka I ligi rugby 2023/2024

RC Arka Rumia — RK Sparta Jarocin 25:43 (10:19)
RC Arka Rumia: Karol Skrzypiński 10 (2pd, 2K), Kacper Grynder 5 (P), Antoni Kopecki 5 (P), Damian Stawicki 5 (P).
RK Sparta Jarocin: Kacper Włodarek 28 (3P, 5pd, K), Maciej Brodzik 10 (2P), Jakub Nowacki 5 (P).
Żółta kartka:Jakub Smoliński (RC Arka Rumia).

AZS AWF Warszawa — Hegemon Mysłowice 35:0 (18:0)
AZS AWF Warszawa: Wojciech Grygułło 15 (3P), Antosz Soroczyński 10 (2P), Santiago Brzezinski 10 (2pd, 2K).
Żółte kartki:Tatenda Saurombe (AZS AWF Warszawa), Dariusz Janik (Hegemon Mysłowice).

RC Legia Warszawa — KS Rugby Wrocław 41:12 (19:12)
RC Legia Warszawa: Saba Kharaishvili 20 (4P), Daniel Żołkowski 6 (3pd), Piotr Bielec 5 (P), Maciej Żarnowski 5 (P), Hubert Stelmaszyński 5 (P).
KS Rugby Wrocław: Vladyslav Korotun 5 (P), Nazar Mamedov 5 (P), Kacper Oblizajek 2 (pd).

I liga rugby 2023/2024

Lp.DrużynaMWPRPZPSRPBPPkt
1111010606168438949
210820379220159638
31064033428153731
41064035830454529
51055030925455525
611560212302-90222
711191127415-28806
8110101219600-38102

UWAGA: Tabela rozgrywek aktualizuje się automatycznie po każdym rozegranym meczu.

9. kolejka II ligi rugby 2023/2024

KOMA Rugby Team Olsztyn — Wataha RC Zielona Góra 15:31 (15:13)
KOMA Rugby Team Olsztyn: Saba Kharaishvili 20 (4P), Daniel Żołkowski 6 (3pd), Piotr Bielec 5 (P), Maciej Żarnowski 5 (P), Hubert Stelmaszyński 5 (P).
Wataha RC Zielona Góra: Mateusz Silwanowicz 5 (P), Sebastian Szatkowski 5 (P), Karol Stryjec 5 (pd, K).
Żółte kartki: Jarosław Franus, Giedrius Narakas (KOMA Rugby Team Olsztyn).

II liga rugby 2023/2024

Lp.DrużynaMWPRPZPSRPBPPkt
110811549154395741
21073036729077533
310730440178262432
41045126324320119
510370188497-309113
6100100115560-44500

UWAGA: Tabela rozgrywek aktualizuje się automatycznie po każdym rozegranym meczu.