Polska – Litwa: O upragniony awans do Rugby Europe Championship.

Rugby Europe Trophy 2021/2022: Polska – Litwa / pzrugby.pl
Rugby Europe Trophy 2021/2022: Polska – Litwa / pzrugby.pl

Przed nami ostatni akcent sezonu 2021/2022 w Rugby Europe Trophy. 9 kwietnia 2022 roku o godz. 14.45 na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni reprezentacja Polski podejmie reprezentację Litwy. Jeśli biało-czerwoni wygrają za 5 punktów, to upragniony awans do Rugby Europe Championship stanie się faktem. Transmisję tego spotkania przeprowadzi TVP Sport (na stronie https://sport.tvp.pl/ i w aplikacji mobilnej TVP Sport) oraz Rugby Europe TV (mecze dostępne po zalogowaniu). Bilety na to wydarzenie są już dostępne w serwisie www.eventim.pl

Rugby Europe Trophy 2021/2022

DataWydarzenieCzas / WynikiMiejsce meczu
Polska — Litwa
Gdynia

Rugby Europe Trophy 2021/2022: Porównanie drużyn

Objaśnienie nagłówków kolumn: M – Mecze rozegrane, W – Mecze wygrane, P – Mecze przegrane, R – Mecze zremisowane, PZ – Liczba punktów zdobytych, PS – Liczba punktów straconych, RP – Różnica punktów, BP – Punkty bonusowe, PKT – Liczba punktów.

Objaśnienie nagłówków kolumn: PZ – Liczba punktów zdobytych w meczu, P – Liczba przyłożeń, Pd – Liczba podwyższeń, K – Liczba rzutów karnych, DG – Liczba drop goli, KP – Liczba karnych przyłożeń, ŻK – Liczba żółtych kartek, CzK – Liczba czerwonych kartek.

Objaśnienie nagłówków kolumn: PR – Liczba przyłożeń zdobytych przez rywala danej drużyny, PdR – Liczba podwyższeń zdobytych przez rywala danej drużyny, KR – Liczba rzutów karnych zdobytych przez rywala danej drużyny, DGR – Liczba drop goli zdobytych przez rywala danej drużyny, KPR – Liczba karnych przyłożeń zdobytych przez rywala danej drużyny, ŻKP – Liczba żółtych kartek pokazanych rywalowi danej drużyny, CzKP – Liczba czerwonych kartek pokazanych rywalowi danej drużyny.

Objaśnienie nagłówków kolumn: PZFH – Punkty zdobyte w I połowie, PSFH – Punkty stracone w I połowie, PZFHSR – Średnia punktów zdobytych w I połowie na mecz, PSFHSR – Średnia punktów straconych w I połowie na mecz, PZSH – Punkty zdobyte w II połowie, PSSH – Punkty stracone w II połowie, PZSHSR – Średnia punktów zdobytych w II połowie na mecz, PSSHSR – Średnia punktów straconych w II połowie na mecz.

Objaśnienie nagłówków kolumn: %Pr – Procent punktów zdobytych z przyłożeń do wszystkich punktów, %Pd – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych podwyższeń do wszystkich punktów, %K – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych rzutów karnych do wszystkich punktów, %DG – Procent punktów zdobytych z drop goli do wszystkich punktów, %KP – Procent punktów zdobytych z karnych przyłożeń do wszystkich punktów.

Objaśnienie nagłówków kolumn: %PPr – Procent punktów zdobytych z przyłożeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PPd – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych podwyższeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PK – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych rzutów karnych przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PDG – Procent punktów zdobytych z drop goli przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PKP – Procent punktów zdobytych z karnych przyłożeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów.

Najskuteczniejsi w Rugby Europe Trophy 2021/2022 - Polska

Najskuteczniejsi w Rugby Europe Trophy 2021/2022 - Litwa

Bilety na mecz

Bilety na to wydarzenie są już dostępne w serwisie www.eventim.pl [kliknij]. Bilety są w dwóch kategoriach i cenach:

  1. Bilet normalny – 30 zł
  2. Bilet ulgowy 15 zł (Bilet ulgowy – przysługuje osobom uczącym się do 26 roku życia, emerytom oraz rencistom.)

Bilety można kupować tylko on-line! Połowa zysku ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczona na pomoc Ukrainie.

Transmisja meczu

Transmisję meczu Polska – Litwa przeprowadzi:

  1. TVP Sport na stronie https://sport.tvp.pl/ i w aplikacji mobilnej TVP Sport o godz. 14:45.
  2. Rugby Europe TV (mecz dostępny po zalogowaniu) – https://www.rugbyeurope.eu/competitions/trophy-2021-22/poland-v-lithuania.

Źródło

Zobacz także

II liga rugby
II liga rugby