Raport meczowy

JarocinJarocin, województwo wielkopolskie, Polska

I liga rugby 2021/2022 / 8 kolejka

RK Sparta Jarocin
AZS AWF Warszawa
66 - 0
KONIEC MECZU
Drużyna1P2PWynik
RK Sparta Jarocin313566
AZS AWF Warszawa00
P
10
Pd
8
K
0
DG
0
KP
0
ŻK
0
CzK
0
0
P
0
Pd
0
K
0
DG
0
KP
0
ŻK
0
CzK
Statystyki meczowe
80.00%
Skuteczność podwyższeń
75.76%
Procent punktów zdobytych z przyłożeń
46.97%
Procent punktów zdobytych w I połowie
0%
Skuteczność podwyższeń
0.00%
Procent punktów zdobytych z przyłożeń
0%
Procent punktów zdobytych w I połowie

RK Sparta Jarocin

# Zawodnik Pkt P Pd K DG ŻK CzK
Jan Krajka20400000
Piotr Matuszak15300000
Kacper Włodarek12060000
Andrzej Świerzewski10200000
Oskar Gibki5100000
Szymon Włodarek4020000
 Suma661080000

AZS AWF Warszawa

Pkt P Pd K DG ŻK CzK
0000000