Informacje o meczu

8. kolejka

I liga rugby 2021/2022

RK Sparta Jarocin
AZS AWF Warszawa
66 - 0
Koniec meczu
Drużyna1P2PWynik
RK Sparta Jarocin313566
AZS AWF Warszawa000
P
10
Pd
8
K
0
DG
0
KP
0
ŻK
0
CzK
0
0
P
0
Pd
0
K
0
DG
0
KP
0
ŻK
0
CzK
Statystyki meczowe
80.00%
Skuteczność podwyższeń
75.76%
Procent punktów zdobytych z przyłożeń
46.97%
Procent punktów zdobytych w I połowie
0%
Skuteczność podwyższeń
0.00%
Procent punktów zdobytych z przyłożeń
0%
Procent punktów zdobytych w I połowie

RK Sparta Jarocin

# Zawodnik Pkt P Pd K DG KP ŻK CzK
Jan Krajka204000000
Piotr Matuszak153000000
Kacper Włodarek120600000
Andrzej Świerzewski102000000
Oskar Gibki51000000
Szymon Włodarek40200000
 Suma6610800000

AZS AWF Warszawa

Pkt P Pd K DG KP ŻK CzK
00000000