RugbyStats365.PL – All about Polish rugby: Startujemy!

RugbyStats365.PL – All about Polish rugby
RugbyStats365.PL – All about Polish rugby

Chcesz wiedzieć która drużyna w ostatnich trzech sezonach zdobyła najwięcej przyłożeń? Który klub I ligi ma w obecnym sezonie największą skuteczność podwyższeń? A może która drużyna Juvenii Kraków w poprzednim sezonie miała lepszą średnią zdobytych punktów na mecz? Te i wiele innych ciekawostek i statystyk znajdziesz na naszej stronie Rugbystats365.PL – All about Polish rugby.

8 sierpnia 2021 roku dla nas jako redakcji portalu RugbyStats365.PL data szczególna. Po wielu miesiącach testów i przygotowań oddajemy w Wasze ręce najnowszy portal o polskim Rugby XV-osobowym “RugbyStats365.PL – All About Polish rugby”. Oczywiście nie jest to ostateczna wersja serwisu ponieważ mamy jeszcze dużo do zrobienia aby w pełni spełnić Wasze oczekiwania. Strona przede wszystkim ma za zadanie popularyzować polskie rozgrywki ligowe w rugby piętnastoosobowym. Chcemy, aby jak największa rzesza kibiców rywalizacji sportowej zainteresowała się tą piękną dyscypliną jaką jest rugby. Poprzez wygodne i przejrzyste zaprezentowane treści w naszym serwisie chcemy zachęcić dziennikarzy i blogerów sportowych do częstszego publikowania artykułów o rozgrywkach rugby XV-osobowego w Polsce. Rugbystats365.PL jest serwisem responsywnym co oznacza że wygląda tak samo dobrze na laptopie, tablecie i komórce. Liczymy że nasz wkład pracy w ten serwis poskutkuje większą popularnością dyscypliny i jednocześnie pozwoli na większą liczbę kibiców na stadionach. Na RugbyStats365.PL znajdziesz terminarze, wyniki, tabele rozgrywek, analizy, statystyki drużyn i raporty meczowe. Znajdziesz również statystyki meczowe, zdobywanych punktów, wykluczeń oraz statystyki pierwszej i drugiej połowy wszystkich rozgrywek ligowych w Polsce. Przed każdą kolejką będziemy starali się przybliżyć Państwu najbliższe mecze rozgrywane w weekend. Natomiast po jej zakończeniu na pewno ją podsumujemy.

Zapraszamy również do odwiedzenia i polubienia naszych profili społecznościowych na Facebooku i Instagramie, gdzie będziemy dodawali linki ciekawych artykułów z naszej strony oraz przede wszystkim galerie zdjęć z aktualnych meczów i turniejów rugby w Polsce. Będziemy również publikować na naszych social mediach mecze, które odbyły się już jakiś czas temu i wspominać wcześniejsze wydarzenia rugby w Polsce.

Dziękujemy że odwiedziliście nasz portal i liczymy że będziecie go odwiedzać częściej. Do zobaczenia na boiskach Ekstraligi, I i II ligi.

Redakcja Rugbystats365.PL