Rugby Europe Championship 2023: Przed meczem Portugalia – Rumunia

Rugby Europe Championship 2023: Polska - Portugalia / Fot. RugbyStats365.PL
Rugby Europe Championship 2023: Polska - Portugalia / Fot. RugbyStats365.PL

Reprezentacja Portugalii w niedzielę, 19 lutego br. o godz. 16.00 rozegra w Lizbonie mecz z z reprezentacją Rumunii w ramach rozgrywek Rugby Europe Championship 2023. Stawką meczu będzie pierwsze miejsce w grupie „B”. Wydarzenie odbędzie się na Estádio do Restelo, a transmisje z tego spotkania przeprowadzi Rugby Europe TV.

Rugby Europe Championship 2023

Portugalia
Rumunia

Rugby Europe Championship 2023: Porównanie drużyn

Objaśnienie nagłówków kolumn: M – Mecze rozegrane, W – Mecze wygrane, P – Mecze przegrane, R – Mecze zremisowane, PZ – Liczba punktów zdobytych, PS – Liczba punktów straconych, RP – Różnica punktów, BP – Punkty bonusowe, PKT – Liczba punktów.

Objaśnienie nagłówków kolumn: M – Mecze rozegrane, PZ – Liczba punktów zdobytych, P – Liczba przyłożeń, Pd – Liczba podwyższeń, K – Liczba rzutów karnych, DG – Liczba drop goli, KP – Liczba karnych przyłożeń, ŻK – Liczba żółtych kartek, CzK – Liczba czerwonych kartek.

Objaśnienie nagłówków kolumn: M – Mecze rozegrane, PS – Liczba punktów straconych, PR – Liczba przyłożeń zdobytych przez rywala danej drużyny, PdR – Liczba podwyższeń zdobytych przez rywala danej drużyny, KR – Liczba rzutów karnych zdobytych przez rywala danej drużyny, DGR – Liczba drop goli zdobytych przez rywala danej drużyny, KPR – Liczba karnych przyłożeń zdobytych przez rywala danej drużyny.

Objaśnienie nagłówków kolumn: PZFH – Punkty zdobyte w I połowie, PSFH – Punkty stracone w I połowie, PZFHSR – Średnia punktów zdobytych w I połowie na mecz, PSFHSR – Średnia punktów straconych w I połowie na mecz, PZSH – Punkty zdobyte w II połowie, PSSH – Punkty stracone w II połowie, PZSHSR – Średnia punktów zdobytych w II połowie na mecz, PSSHSR – Średnia punktów straconych w II połowie na mecz.

Objaśnienie nagłówków kolumn: %Pr – Procent punktów zdobytych z przyłożeń do wszystkich punktów, %Pd – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych podwyższeń do wszystkich punktów, %K – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych rzutów karnych do wszystkich punktów, %DG – Procent punktów zdobytych z drop goli do wszystkich punktów, %KP – Procent punktów zdobytych z karnych przyłożeń do wszystkich punktów.

Objaśnienie nagłówków kolumn: %PPr – Procent punktów zdobytych z przyłożeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PPd – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych podwyższeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PK – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych rzutów karnych przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PDG – Procent punktów zdobytych z drop goli przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PKP – Procent punktów zdobytych z karnych przyłożeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów.

Mecze w Rugby Europe Championship 2023

DataWydarzenieCzas / WynikiRozgrywkiMiejsce meczu
Polska — PortugaliaRE Championship
Gdynia
Portugalia — BelgiaRE Championship
Lizbona
DataWydarzenieCzas / WynikiRozgrywkiMiejsce meczu
Belgia — RumuniaRE Championship
Bruksela
Rumunia — PolskaRE Championship
Bukareszt

Ostatni bezpośredni mecz w Rugby Europe Championship

Bilety na mecz

Bilety na to wydarzenie są już dostępne w serwisie www.fprugby.bol.pt – https://fprugby.bol.pt/Comprar/Bilhetes/120461-portugal_x_romenia_re_championship_2023_3a_jornada-belem:

  1. 5€ (Bilet normalny)
  2. 0€ (Dzieci oraz młodzież do lat 16)

Transmisja meczu

Transmisję z meczu Rugby Europe Championship 2023 Portugalia – Rumunia przeprowadzi Rugby Europe TV: https://www.rugbyeurope.eu/rugby-europe-championship-2023/rugby-europe-championship-2023/portugal-v-romania.

Zobacz także

Rugby Europe Championship
Rugby Europe Championship