Przed meczem RC Lechia Gdańsk — MKS Ogniwo Sopot

RC Lechia Gdańsk - MKS Ogniwo Sopot / Fot. RugbyStats365.PL
RC Lechia Gdańsk - MKS Ogniwo Sopot / Fot. RugbyStats365.PL

Przed nami kolejna emocjonująca niedziela w Ekstralidze rugby 2021/2022. Kibice będą mogli zobaczyć trzy spotkania (RC Lechia Gdańsk – MKS Ogniwo Sopot, MKS Pogoń Awenta Siedlce – Master Pharm Rugby Łódź, RzKS Juvenia Kraków – RC Arka Gdynia), na które serdecznie zapraszamy. W najciekawszym meczu dnia, RC Lechia Gdańsk zmierzy się z liderem rozgrywek MKS Ogniwem Sopot. Będzie to już drugie spotkanie pomiędzy tymi drużynami w tym roku. Poprzedni mecz rozgrywany w Sopocie wygrało Ogniwo 27:24. Jak będzie tym razem? Przekonamy się, gdy na boisko wybiegną obie piętnastki! Początek meczu o godzinie 14:00.

15. kolejka Ekstraligi rugby 2021/2022

DataWydarzenieCzas / WynikiMiejsce meczu
RC Lechia Gdańsk — MKS Ogniwo Sopot
Gdańsk

Ekstraliga rugby 2021/2022: Porównanie drużyn

Objaśnienie nagłówków kolumn: M – Mecze rozegrane, W – Mecze wygrane, P – Mecze przegrane, R – Mecze zremisowane, PZ – Liczba punktów zdobytych, PS – Liczba punktów straconych, RP – Różnica punktów, BP – Punkty bonusowe, PKT – Liczba punktów.

Objaśnienie nagłówków kolumn: P – Liczba przyłożeń, Pd – Liczba podwyższeń, K – Liczba rzutów karnych, DG – Liczba drop goli, KP – Liczba karnych przyłożeń.

Objaśnienie nagłówków kolumn: PR – Liczba przyłożeń zdobytych przez rywala danej drużyny, PdR – Liczba podwyższeń zdobytych przez rywala danej drużyny, KR – Liczba rzutów karnych zdobytych przez rywala danej drużyny, DGR – Liczba drop goli zdobytych przez rywala danej drużyny, KPR – Liczba karnych przyłożeń zdobytych przez rywala danej drużyny.

Objaśnienie nagłówków kolumn: PZFH – Punkty zdobyte w I połowie, PSFH – Punkty stracone w I połowie, PZFHSR – Średnia punktów zdobytych w I połowie na mecz, PSFHSR – Średnia punktów straconych w I połowie na mecz, PZSH – Punkty zdobyte w II połowie, PSSH – Punkty stracone w II połowie, PZSHSR – Średnia punktów zdobytych w II połowie na mecz, PSSHSR – Średnia punktów straconych w II połowie na mecz.

Objaśnienie nagłówków kolumn: %Pr – Procent punktów zdobytych z przyłożeń do wszystkich punktów, %Pd – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych podwyższeń do wszystkich punktów, %K – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych rzutów karnych do wszystkich punktów, %DG – Procent punktów zdobytych z drop goli do wszystkich punktów, %KP – Procent punktów zdobytych z karnych przyłożeń do wszystkich punktów.

Objaśnienie nagłówków kolumn: %PPr – Procent punktów zdobytych z przyłożeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PPd – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych podwyższeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PK – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych rzutów karnych przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PDG – Procent punktów zdobytych z drop goli przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PKP – Procent punktów zdobytych z karnych przyłożeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów.

Ostatnie mecze drużyn w Ekstralidze rugby 2021/2022: RC Lechia Gdańsk

Ostatnie mecze drużyn w Ekstralidze rugby 2021/2022: MKS Ogniwo Sopot

Najskuteczniejsi w Ekstralidze rugby 2021/2022 - RC Lechia Gdańsk

Najskuteczniejsi w Ekstralidze rugby 2021/2022 - MKS Ogniwo Sopot

Transmisja meczu

Transmisję meczu Ekstraligi rugby 2021/2022 RC Lechia Gdańsk – MKS Ogniwo Sopot przeprowadzi TVP Sport na platformie HbbTV oraz na stronie https://sport.tvp.pl/ i w aplikacji TVP Sport o 13.50

Zobacz także

Ekstraliga rugby
Ekstraliga rugbyI liga rugby