Informacje o meczu

10. kolejka

Ekstraliga rugby 2021/2022

RzKS Juvenia Kraków
Up Fitness OKS Skra Warszawa
3 - 43
Koniec meczu
Drużyna1P2PWynik
RzKS Juvenia Kraków303
Up Fitness Skra Warszawa261743
P
0
Pd
0
K
1
DG
0
KP
0
ŻK
0
CzK
0
7
P
4
Pd
0
K
0
DG
0
KP
3
ŻK
0
CzK
Statystyki meczowe
0%
Skuteczność podwyższeń
0.00%
Procent punktów zdobytych z przyłożeń
100.00%
Procent punktów zdobytych w I połowie
57.14%
Skuteczność podwyższeń
81.40%
Procent punktów zdobytych z przyłożeń
60.47%
Procent punktów zdobytych w I połowie

RzKS Juvenia Kraków

# Zawodnik Pkt P Pd K DG KP ŻK CzK
Riaan van Zyl30010000
 Suma30010000

Up Fitness Skra Warszawa

# Zawodnik Pkt P Pd K DG KP ŻK CzK
Arkadiusz Janeczko153000000
Bercho Botha102000010
Palu Fihaki80400000
Miłosz Kasiński51000000
Martin Mangongo51000010
Michał Kępa00000010
 Suma437400030