Raport meczowy

SochaczewSochaczew, województwo mazowieckie, Polska

Ekstraliga rugby 2021/2022 / 8 kolejka

RC Orkan Sochaczew
RC Lechia Gdańsk
36 - 8
KONIEC MECZU
Drużyna1P2PWynik
RC Orkan Sochaczew171936
RC Lechia Gdańsk358
P
6
Pd
3
K
0
DG
0
KP
0
ŻK
0
CzK
0
1
P
0
Pd
1
K
0
DG
0
KP
1
ŻK
0
CzK
Statystyki meczowe
50.00%
Skuteczność podwyższeń
83.33%
Procent punktów zdobytych z przyłożeń
47.22%
Procent punktów zdobytych w I połowie
0.00%
Skuteczność podwyższeń
62.50%
Procent punktów zdobytych z przyłożeń
37.50%
Procent punktów zdobytych w I połowie

RC Orkan Sochaczew

# Zawodnik Pkt P Pd K DG ŻK CzK
Artur Fursenko10200000
Danco Burger9120000
Pieter Steenkamp7110000
Andre Meyer5100000
Michał Gadomski5100000
 Suma36630000

RC Lechia Gdańsk

# Zawodnik Pkt P Pd K DG ŻK CzK
Jason Makhari5100000
Lusanda Xakwana3001000
Rafał Witoszyński0000010
 Suma8101010