Informacje o meczu

17. kolejka

Ekstraliga rugby 2021/2022

RC Lechia Gdańsk
RC Orkan Sochaczew
31 - 19
Koniec meczu
Drużyna1P2PWynik
RC Lechia Gdańsk141731
RC Orkan Sochaczew14519
P
4
Pd
4
K
1
DG
0
KP
0
ŻK
1
CzK
0
3
P
2
Pd
0
K
0
DG
0
KP
1
ŻK
0
CzK
Statystyki meczowe
100.00%
Skuteczność podwyższeń
64.52%
Procent punktów zdobytych z przyłożeń
45.16%
Procent punktów zdobytych w I połowie
66.67%
Skuteczność podwyższeń
78.95%
Procent punktów zdobytych z przyłożeń
73.68%
Procent punktów zdobytych w I połowie

RC Lechia Gdańsk

# Zawodnik Pkt P Pd K DG KP ŻK CzK
Claude Johannes153000000
Paweł Boczulak60300000
Robert Wójtowicz51000000
Rafał Janeczko30010000
Jason Makhari20100010
 Suma314410010

RC Orkan Sochaczew

# Zawodnik Pkt P Pd K DG KP ŻK CzK
Artur Fursenko102000000
Pieter Willem Steenkamp91200000
Michał Gadomski00000010
 Suma193200010