Raport meczowy

Ekstraliga rugby 2021/2022 / 2 kolejka

RC Arka Gdynia
RC Orkan Sochaczew
11 - 33
KONIEC MECZU
Drużyna1P2PWynik
RC Arka Gdynia11011
RC Orkan Sochaczew122133
P
1
Pd
0
K
2
DG
0
KP
0
ŻK
1
CzK
0
4
P
2
Pd
3
K
0
DG
0
KP
2
ŻK
0
CzK
Statystyki meczowe
0.00%
Skuteczność podwyższeń
45.45%
Procent punktów zdobytych z przyłożeń
100.00%
Procent punktów zdobytych w I połowie
50.00%
Skuteczność podwyższeń
60.61%
Procent punktów zdobytych z przyłożeń
36.36%
Procent punktów zdobytych w I połowie

RC Arka Gdynia

# Zawodnik Pkt P Pd K DG ŻK CzK
Anton Shashero6002000
Devon Pretorius5100000
Łukasz Kasperek0000010
 Suma11102010

RC Orkan Sochaczew

# Zawodnik Pkt P Pd K DG ŻK CzK
Michał Kępa11013000
Pieter Steenkamp7110000
Andre Meyer5100010
Edwin Jansen5100000
Francois Pelser5100000
Adrian Pętlak0000010
 Suma33423020