Informacje o meczu

14. kolejka

Ekstraliga rugby 2020/2021

MKS Ogniwo Sopot
RzKS Juvenia Kraków
52 - 7
Koniec meczu
Drużyna1P2PWynik
MKS Ogniwo Sopot331952
RzKS Juvenia Kraków077
P
8
Pd
6
K
0
DG
0
KP
0
ŻK
0
CzK
0
1
P
1
Pd
0
K
0
DG
0
KP
0
ŻK
0
CzK
Statystyki meczowe
75.00%
Skuteczność podwyższeń
76.92%
Procent punktów zdobytych z przyłożeń
63.46%
Procent punktów zdobytych w I połowie
100.00%
Skuteczność podwyższeń
71.43%
Procent punktów zdobytych z przyłożeń
0.00%
Procent punktów zdobytych w I połowie

MKS Ogniwo Sopot

# Zawodnik Pkt P Pd K DG KP ŻK CzK
Mateusz Plichta153000000
Jakub Burek102000000
Paul Walters131400000
Mateusz Mrowca51000000
Marcin Wilczuk51000000
Wojciech Piotrowicz40200000
 Suma528600000

RzKS Juvenia Kraków

# Zawodnik Pkt P Pd K DG KP ŻK CzK
Marcin Morus51000000
Igor Kocimski20100000
 Suma71100000