Informacje o meczu

5. kolejka

I liga rugby 2022/2023

KS Budowlani Commercecon Łódź
Rugby Białystok
20 - 22
Koniec meczu
Drużyna1P2PWynik
Budowlani Commercecon Łódź81220
Rugby Białystok15722
P
3
Pd
1
K
1
DG
0
KP
0
ŻK
1
CzK
1
3
P
2
Pd
1
K
0
DG
0
KP
2
ŻK
0
CzK
Statystyki meczowe
33.33%
Skuteczność podwyższeń
75.00%
Procent punktów zdobytych z przyłożeń
40.00%
Procent punktów zdobytych w I połowie
66.67%
Skuteczność podwyższeń
68.18%
Procent punktów zdobytych z przyłożeń
68.18%
Procent punktów zdobytych w I połowie

Budowlani Commercecon Łódź

# Zawodnik Pkt P Pd K DG KP ŻK CzK
Jakub Majczyk102000000
Aleksander Kmieciak51000000
Michał Dudek30010000
Filip Soszka20100000
Makary Madej00000010
Alan Owczarek00000001
 Suma203110011

Rugby Białystok

# Zawodnik Pkt P Pd K DG KP ŻK CzK
Igor Kocimski70210000
Paweł Tokarski51000000
Oskar Czyszczoń51000000
Siraha Simbarashe51000010
Wojciech Twarowski00000010
 Suma223210020