I liga rugby 2021/2022: Przed meczem Rugby Białystok – RC Arka Rumia

RC Arka Rumia - RK Sparta Jarocin / Fot. RugbyStats365.PL
RC Arka Rumia - RK Sparta Jarocin / Fot. RugbyStats365.PL

W tym momencie rozpoczęło się pierwsze spotkanie 10. kolejki I ligi rugby: Budowlani Commercecon Łódź — AZS AWF Warszawa. Kolejki wyjątkowej, bo ostatniej w fazie zasadniczej, która to zadecyduje o końcowej klasyfikacji i rozstawieniu drużyn przed fazą finałową. Do ciekawego i niezwykle ważnego spotkania dojdzie jutro w Białymstoku. Podopieczni Macieja Misiaka zmierzą się w nim z ostatnią w tabeli RC Arką Rumia. O ile dla rugbistów Arki niedzielne spotkanie nie ma większego znaczenia (w kontekście układu tabeli) to dla rugbistów z Białegostoku jutrzejsze starcie jest bardzo ważne. Białostoczanie muszą wygrać, aby nie martwić się wynikami innych spotkań i zagwarantować sobie drugie miejsce w tabeli przed fazą Play Off. Na mecz numer 30 w I lidze rugby 2021/2022 zapraszamy do Białegostoku. Początek meczu w niedzielę (8 maja) o godzinie 14:30 na boisku bocznym Stadionu Miejskiego w Białymstoku.

10. kolejka I ligi rugby 2021/2022

DataWydarzenieCzas / WynikiMiejsce meczu
Rugby Białystok — RC Arka Rumia
Białystok

I liga rugby 2021/2022: Porównanie drużyn

Objaśnienie nagłówków kolumn: M – Mecze rozegrane, W – Mecze wygrane, P – Mecze przegrane, R – Mecze zremisowane, PZ – Liczba punktów zdobytych, PS – Liczba punktów straconych, RP – Różnica punktów, BP – Punkty bonusowe, PKT – Liczba punktów.

Objaśnienie nagłówków kolumn: PZ – Liczba punktów zdobytych w meczu, P – Liczba przyłożeń, Pd – Liczba podwyższeń, K – Liczba rzutów karnych, DG – Liczba drop goli, KP – Liczba karnych przyłożeń, ŻK – Liczba żółtych kartek, CzK – Liczba czerwonych kartek.

Objaśnienie nagłówków kolumn: PR – Liczba przyłożeń zdobytych przez rywala danej drużyny, PdR – Liczba podwyższeń zdobytych przez rywala danej drużyny, KR – Liczba rzutów karnych zdobytych przez rywala danej drużyny, DGR – Liczba drop goli zdobytych przez rywala danej drużyny, KPR – Liczba karnych przyłożeń zdobytych przez rywala danej drużyny, ŻKP – Liczba żółtych kartek pokazanych rywalowi danej drużyny, CzKP – Liczba czerwonych kartek pokazanych rywalowi danej drużyny.

Objaśnienie nagłówków kolumn: PZFH – Punkty zdobyte w I połowie, PSFH – Punkty stracone w I połowie, PZFHSR – Średnia punktów zdobytych w I połowie na mecz, PSFHSR – Średnia punktów straconych w I połowie na mecz, PZSH – Punkty zdobyte w II połowie, PSSH – Punkty stracone w II połowie, PZSHSR – Średnia punktów zdobytych w II połowie na mecz, PSSHSR – Średnia punktów straconych w II połowie na mecz.

Objaśnienie nagłówków kolumn: %Pr – Procent punktów zdobytych z przyłożeń do wszystkich punktów, %Pd – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych podwyższeń do wszystkich punktów, %K – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych rzutów karnych do wszystkich punktów, %DG – Procent punktów zdobytych z drop goli do wszystkich punktów, %KP – Procent punktów zdobytych z karnych przyłożeń do wszystkich punktów.

Objaśnienie nagłówków kolumn: %PPr – Procent punktów zdobytych z przyłożeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PPd – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych podwyższeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PK – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych rzutów karnych przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PDG – Procent punktów zdobytych z drop goli przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PKP – Procent punktów zdobytych z karnych przyłożeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów.

Najskuteczniejsi w I lidze rugby 2021/2022 - Rugby Białystok

Najskuteczniejsi w I lidze rugby 2021/2022 - RC Arka Rumia

Ostatnie mecze drużyn w I lidze rugby 2021/2022

Bilety na mecz

Wstęp wolny!

Zobacz także