I LIGA RUGBY 2019/2020

Lp.DrużynaMWPRPZPSRPBPPkt
110910377163214844
210730293166127836
310730282141141634
410460245304-59521
510280207315-108512
610190113428-31526

Dane znajdujące się w kolumnach tabeli mogą być sortowane według rosnących lub malejących wartości. Sortując dane według wybranej kolumny, wiersze tabeli będą automatycznie porządkowane. Domyślnie kolejność drużyn została ustalona według pozycji zajmowanej w tabeli rozgrywek.

Liczba zwycięstw, porażek i remisów

Objaśnienie nagłówków kolumn: M – Mecze rozegrane, W – Mecze wygrane, P – Mecze przegrane, R – Mecze zremisowane.

Bilans meczów domowych i wyjazdowych

Lp.DrużynaMecze u siebieMecze na wyjeździe
15-0-04-1-0
24-1-03-2-0
34-1-03-2-0
43-2-01-4-0
51-4-01-4-0
60-5-01-4-0

Objaśnienie nagłówków kolumn: MECZE U SIEBIE – Bilans meczów w roli gospodarza (Wygrana – Przegrana – Remis), MECZE NA WYJEŹDZIE – Bilans meczów w roli gościa (Wygrana – Przegrana – Remis).

Procent meczów wygranych, przegranych i zremisowanych

Lp.Drużyna%W%P%R
190.0010.000.00
270.0030.000.00
370.0030.000.00
440.0060.000.00
520.0080.000.00
610.0090.000.00

Objaśnienie nagłówków kolumn: %W – Procent meczów wygranych w rozgrywkach, %P – Procent meczów przegranych w rozgrywkach, %R – Procent meczów zremisowanych w rozgrywkach.

Liczba punktów bonusowych

Objaśnienie nagłówków kolumn: BP – Punkty bonusowe, BPOF – Punkty bonusowe ofensywne, BPDEF – Punkty bonusowe defensywne.

Liczba punktów zdobytych i straconych w meczu

Lp.DrużynaPZPSPZFTSRPSFTSR
137716337.7016.30
229316629.3016.60
328214128.2014.10
424530424.5030.40
520731520.7031.50
611342811.3042.80

Objaśnienie nagłówków kolumn: PZ – Liczba punktów zdobytych, PS – Liczba punktów straconych, PZFTSR – Średnia punktów zdobytych na mecz, PSFTSR – Średnia punktów straconych na mecz.

Liczba punktów zdobytych i straconych w I połowie

Lp.DrużynaPZFHPSFHPZFHSRPSFHSR
12084320.804.30
21436314.306.30
31276412.706.40
411712811.7012.80
5581695.8016.90
6312173.1021.70

Objaśnienie nagłówków kolumn: PZFH – Punkty zdobyte w I połowie, PSFH – Punkty stracone w I połowie, PZFHSR – Średnia punktów zdobytych w I połowie na mecz, PSFHSR – Średnia punktów straconych w I połowie na mecz.

Liczba punktów zdobytych i straconych w II połowie

Lp.DrużynaPZSHPSSHPZSHSRPSSHSR
116912016.9012.00
215010315.0010.30
31307713.007.70
412817612.8017.60
514912114.9012.10
6822118.2021.10

Objaśnienie nagłówków kolumn: PZSH – Punkty zdobyte w II połowie, PSSH – Punkty stracone w II połowie, PZSHSR – Średnia punktów zdobytych w II połowie na mecz, PSSHSR – Średnia punktów straconych w II połowie na mecz.

Statystyki sposobów zdobywania punktów

Objaśnienie nagłówków kolumn: P – Liczba przyłożeń, Pd – Liczba podwyższeń, K – Liczba rzutów karnych, DG – Liczba drop goli, KP – Liczba karnych przyłożeń.

Statystyki sposobów zdobywania punktów przez rywali danej drużyny

Lp.DrużynaPRPdRKRDGRKPR
12316301
221141100
32211300
44832000
54522700
66736700

Objaśnienie nagłówków kolumn: PR – Liczba przyłożeń zdobytych przez rywala danej drużyny, PdR – Liczba podwyższeń zdobytych przez rywala danej drużyny, KR – Liczba rzutów karnych zdobytych przez rywala danej drużyny, DGR – Liczba drop goli zdobytych przez rywala danej drużyny, KPR – Liczba karnych przyłożeń zdobytych przez rywala danej drużyny.

Średnia zdobywanych punktów na mecz

Lp.DrużynaPMPdMKMDGMKPM
15.603.500.900.000.00
25.002.000.100.000.00
33.702.400.800.000.00
43.601.900.900.000.00
53.002.200.200.000.10
61.701.100.200.000.00

Objaśnienie nagłówków kolumn: PM – Średnia przyłożeń zdobytych na mecz, PdM – Średnia podwyższeń zdobytych na mecz, KM – Średnia wykorzystanych rzutów karnych na mecz, DGM – Średnia zdobytych drop goli na mecz, KPM – Średnia karnych przyłożeń na mecz.

Procentowy udział poszczególnych sposobów zdobywania punktów na wynik końcowy

Lp.Drużyna%PR%Pd%K%DG%KP
174.2718.577.160.000.00
285.3213.651.020.000.00
365.6017.028.510.000.00
473.4715.5111.020.000.00
572.4621.262.900.003.38
675.2219.475.310.000.00

Objaśnienie nagłówków kolumn: %Pr – Procent punktów zdobytych z przyłożeń do wszystkich punktów, %Pd – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych podwyższeń do wszystkich punktów, %K – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych rzutów karnych do wszystkich punktów, %DG – Procent punktów zdobytych z drop goli do wszystkich punktów, %KP – Procent punktów zdobytych z karnych przyłożeń do wszystkich punktów.

Procentowy udział poszczególnych sposobów zdobywania punktów przez rywali danego zespołu na wynik końcowy

Lp.Drużyna%PPR%PPd%PK%PDG%PKP
170.5519.635.520.004.29
263.2516.8719.880.000.00
378.0115.606.380.000.00
478.9521.050.000.000.00
571.4313.976.670.000.00
678.2716.824.910.000.00

Objaśnienie nagłówków kolumn: %PPr – Procent punktów zdobytych z przyłożeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PPd – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych podwyższeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PK – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych rzutów karnych przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PDG – Procent punktów zdobytych z drop goli przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PKP – Procent punktów zdobytych z karnych przyłożeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów.

Liczba żółtych i czerwonych kartek

Objaśnienie nagłówków kolumn: ŻK – Liczba żółtych kartek, CzK – Liczba czerwonych kartek, ŻKP – Liczba żółtych kartek pokazanych rywalowi danej drużyny, CzKP – Liczba czerwonych kartek pokazanych rywalowi danej drużyny.

Średnia żółtych i czerwonych kartek na mecz

Lp.DrużynaŻKSRCzKSRŻKPSRCzKPSR
10.300.000.200.00
20.400.100.700.10
30.500.000.300.00
40.400.000.400.00
50.400.000.300.00
60.400.100.500.10

Objaśnienie nagłówków kolumn: ŻKSR – Średnia pokazanych żółtych kartek na mecz, CzKSR – Średnia pokazanych czerwonych kartek na mecz, ŻKPSR – Średnia pokazanych żółtych kartek pokazanych rywalowi danej drużyny na mecz, CzKPSR – Średnia pokazanych czerwonych kartek pokazanych rywalowi danej drużyny na mecz.

Lp.ZawodnikDrużynaPktPPdKDGŻKCzK
1namPieter Willem SteenkampORLEN Orkan Sochaczew7614419451000
2polWojciech PiotrowiczMKS Ogniwo Sopot667620377020
3polDaniel GdulaMKS Pogoń Awenta Siedlce5943211866010
4polKacper WłodarekRK Sparta Jarocin5081316041020
5polFilip WielgoszWataha RC Zielona Góra4432511728040
6polMichał KępaORLEN Orkan Sochaczew391137956020
7namRiaan van ZylRzKS Juvenia Kraków381198936020
8ukrAnton ShasheroRC Arka Gdynia372276635030
9polPaweł BoczulakRC Lechia Gdańsk36039353041
10rsaNkululeko NdlovuMKS Pogoń Awenta Siedlce35097650110
11polMichał ŁaszczKS Budowlani Commercecon Łódź33143496000
12polKamil BrzozowskiBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki33076853010
13polOskar DębińskiKS Posnania Poznań314191081010
14polIgor KocimskiRugby Białystok305128525000
15polDawid BanaszekPolska27738630041
16rsaPaul WaltersMKS Pogoń Awenta Siedlce264136224110
17polPrzemysław RajewskiMKS Pogoń Awenta Siedlce261323411010
18ukrVitalii KramarenkoBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki2555100010
19polSantiago BrzezinskiAZS AWF Warszawa255145823010
20polSiokivaha Taufui HalaifonuaMKS Pogoń Awenta Siedlce25240204060
21polBartosz KubalewskiBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki2404800020
22polMateusz PlichtaMKS Ogniwo Sopot2344531040
23polPatryk ChainORLEN Orkan Sochaczew217136110000
24polArtur SulimaRugby Białystok2044020070
25polSzymon SirockiRC Arka Gdynia1983723000
26rsaOerson QeutyneRC Arka Rumia196153815010
27geoMamuka ChanchibadzeMKS Pogoń Awenta Siedlce19524929000
28polMichał DudekKS Budowlani Commercecon Łódź19422364000
29polMaciej BrodzikRK Sparta Jarocin1853700020
30rsaJonathan O’NeillORLEN Orkan Sochaczew1803600060
31polVladyslav KorotunKS Rugby Wrocław17916397020
32nzlDwayne BurrowsMKS Ogniwo Sopot1603200040
33polRobert WójtowiczRC Lechia Gdańsk1603200020
34zimEdmos Dube-MabezaAkademia W. Pola Budowlani II Lublin15944119010
35polSebastian ŚliwowskiRugby Białystok15735312000
36polDaniel ŻołkowskiRC Legia Warszawa15243918011
37polDawid BiałekKS Rugby Wrocław15143123010
38geoSaba KharaishviliRC Legia Warszawa1503000020
39mdaAndrei CebotariRugby Białystok1462830011
40polMichał HebdaKS Posnania Poznań14518233020
41ukrDmytro ProdeusBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki1422810000
42polRafał LewickiRzKS Juvenia Kraków13817195010
43polRafał JaneczkoRC Lechia Gdańsk13724115010
44rsaAndre MeyerORLEN Orkan Sochaczew1302600090
45polMateusz KocońRugby Białystok1305399030
46polDaniel TomanekRzKS Juvenia Kraków12823217100
47tgaPalu FihakiUP Fitness Skra Warszawa12819150120
48polMichał WronaBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki1242420010
49polMaciej GrabowskiAkademia W. Pola Budowlani II Lublin12272115030
50geoToma MchedlidzeBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki1202400010
51polMateusz ZjawionyKS Budowlani Commercecon Łódź1194425000
52tgaVioleti KoloUP Fitness Skra Warszawa1162052000
53polPiotr ZeszutekMKS Ogniwo Sopot1152300010
54polMateusz PerzynaRugby Białystok1152300020
55polMateusz PawłowskiORLEN Orkan Sochaczew1152300010
56namDenzo BruwerRC Lechia Gdańsk11422815100
57polKacper GórzyńskiKOMA Rugby Team Olsztyn11411197000
58rsaRichman GoraRC Arka Rumia114111311000
59polBartosz WłodarekRK Sparta Jarocin1112041010
60polPaweł ProkopowiczWataha RC Zielona Góra1102200001
61zimPanashe DubeEdach Budowlani Lublin1102200000
62rsaZavien KlaasenRC Lechia Gdańsk1102200000
63polJacek IdzikowskiRK Sparta Jarocin1102200010
64polKacper SkupMKS Pogoń Awenta Siedlce1092120030
65zimMartin MangongoMKS Pogoń Awenta Siedlce1072110020
66rsaMarzuq MaarmanEdach Budowlani Lublin1052100000
67polMakary MadejKS Budowlani Commercecon Łódź1052100020
68polPrzemysław DobijańskiBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki1052100000
69polArkadiusz JaneczkoMKS Pogoń Awenta Siedlce1052100010
70polKevin BracikRC Arka Gdynia1052100010
71polJakub MitekRC Legia Warszawa1041397010
72fijUsaia NaviaHegemon Mysłowice1001761010
73ukrRoman ZhukMKS Ogniwo Sopot1002000020
74polKacper WróbelORLEN Orkan Sochaczew971493000
75polPatryk KołodziejKS Rugby Ruda Śląska9732012250
76venJesus CanizalesKS Posnania Poznań951900040
77polRadosław RakowskiRC Arka Gdynia951900050
78rsaBercho BothaMKS Pogoń Awenta Siedlce951900021
79polPiotr WiśniewskiEdach Budowlani Lublin951900010
80blrAliaksandr YakutovichRugby Białystok951900010
81ukrOleksandr ShevchenkoBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki951900030
82polDawid KinastBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki951900020
83polMichał KopczyńskiWataha RC Zielona Góra951900020
84polJan KrajkaBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki951900020
85polŁukasz JaszowskiWataha RC Zielona Góra951900000
86polPiotr WawrzyńczakRugby Białystok9412142000
87ukrDanylo LeshehenkoAkademia W. Pola Budowlani II Lublin9111124000
88geoKakha KavtaradzeMKS Ogniwo Sopot901800020
89polGrzegorz SzczepańskiEdach Budowlani Lublin901800030
90polŁukasz ŚlusarczykUP Fitness Skra Warszawa905227000
91rsaJerome LotteringRC Arka Rumia901800010
92polKarol StryjecKOMA Rugby Team Olsztyn898147030
93polKrystian PogorzelskiBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki871621010
94polRobert OlszewskiMKS Ogniwo Sopot871710051
95polKarol RomańskiAZS AWF Warszawa851700000
96polPatrick SteindlRC Arka Gdynia8512111030
97polMichał SzwarcORLEN Orkan Sochaczew851700010
98polWładysław GrabowskiMKS Ogniwo Sopot851700020
99polMarek Płonka JrRC Lechia Gdańsk8517000120
100polMateusz ZabiegałaKS Rugby Ruda Śląska859172010
101polMiłosz KasińskiMKS Pogoń Awenta Siedlce851700020
102polSzymon WłodarekRK Sparta Jarocin849153020
103polBartłomiej SadowskiORLEN Orkan Sochaczew821610020
104polFilip FleuryWataha RC Zielona Góra801600000
105polMichał JurczyńskiRzKS Juvenia Kraków801600010
106polGrzegorz BuczekRC Lechia Gdańsk801600020
107polOskar CzyszczońKS Budowlani Commercecon Łódź801600020
108ukrEduard VertyletskyiMKS Pogoń Awenta Siedlce801600020
109polKrystian OlejekORLEN Orkan Sochaczew801600030
110polBłażej KalinowskiRK Sparta Jarocin801600000
111rsaIan TrollipEdach Budowlani Lublin793208000
112bulSmilko DebrenlievEdach Budowlani Lublin7911614000
113polArtur FursenkoRzKS Juvenia Kraków781500110
114polWiktor WilczukMKS Ogniwo Sopot751500011
115venNestor AquirreKS Posnania Poznań751500000
116polPaweł ZalewskiRugby Białystok751500010
117rsaPeet VorsterRzKS Juvenia Kraków751500010
118ltuAugustinas BingelisWataha RC Zielona Góra751500000
119polJakub BurekMKS Ogniwo Sopot751500010
120polArtur BrylRzKS Juvenia Kraków7411811000
121polDariusz JanikHegemon Mysłowice7310101010
122zimKuziwakwashe KazembeEdach Budowlani Lublin711152030
123polBartosz SzczukockiKS Budowlani Commercecon Łódź701400050
124kenMykeltie Imani OpondoKS Rugby Ruda Śląska701400000
125geoTeimuraz KharaishviliRC Legia Warszawa701400060
126polKrystian AdamiakMKS Pogoń Awenta Siedlce701400020
127rsaAdrian SeeraneMKS Ogniwo Sopot701400031
128polMichał WęzkaEdach Budowlani Lublin701400010
129polAdam LitwińczukRC Arka Gdynia701400010
130ukrArtem ZarovnyiORLEN Orkan Sochaczew701400020
131polHugon NoszczykKS Posnania Poznań691320000
132polDominik MassalskiKS Budowlani Commercecon Łódź II694175000
133rsaBarend PotgieterEdach Budowlani Lublin651300010
134zimRyan MutandwaRugby Białystok651300010
135polMaciej LenartowiczRC Legia Warszawa651300020
136polMarcin KrześniakORLEN Orkan Sochaczew651300000
137polMichał KrużyckiRC Lechia Gdańsk651300000
138polStanisław Powała-NiedźwieckiEdach Budowlani Lublin651300030
139zimMalvin KativuRugby Białystok651300000
140polRobizon KelberashviliEdach Budowlani Lublin651300031
141polOskar ZypperRC Arka Gdynia651300030
142polMarcin MajorczykRugby Białystok651300000
143polMichał MiroszMKS Pogoń Awenta Siedlce651300031
144rsaEujaan BothaRC Arka Gdynia651300000
145polSebastian SzultaMKS Ogniwo Sopot646142020
146polMarcin GreinertKS Rugby Ruda Śląska631201000
147tgaPatelesio SiliMKS Pogoń Awenta Siedlce631201020
148polArsenii PastukhovRzKS Juvenia Kraków637140000
149rsaCorne PienaarKS Budowlani Commercecon Łódź626132000
150namDanco BurgerORLEN Orkan Sochaczew611130000
151ukrDenys PrimushenetskyiRugby Białystok613230000
152polJakub BudnikORLEN Orkan Sochaczew601200060
153zimKudakwashe NyakufaringwaEdach Budowlani Lublin601200020
154polKrzysztof ErmanowiczRK Sparta Jarocin601200000
155polKrzysztof PolakWataha RC Zielona Góra601200000
156tgaTaniela HalafihiUP Fitness Skra Warszawa603183000
157polPiotr KarpińskiBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki601200020
158polMarcin MorusRzKS Juvenia Kraków601200010
159geoSergo KvernadzeRugby Białystok601200010
160polWojciech TwarowskiRugby Białystok591120030
161polFilip SoszkaKS Budowlani Commercecon Łódź584162000
162polDamian StawickiRC Arka Rumia57960010
163polMariusz IlczukRC Legia Warszawa571110000
164tgaPolomea Kata FinauBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki56851130
165polIgor PątekMKS Pogoń Awenta Siedlce56763000
166polPiotr ChlebusAZS AWF Warszawa551100031
167polJakub SmolińskiRC Arka Rumia551100061
168polDaniel JaworskiRK Sparta Jarocin551100030
169polJordan TebbattMKS Ogniwo Sopot551100000
170polKsawery StrussUP Fitness Skra Warszawa551100010
171polPatryk ReksulakMKS Pogoń Awenta Siedlce551011010
172polSebastian JakubiakRK Sparta Jarocin551100000
173polDavid TarnawskiKS Budowlani Commercecon Łódź II551100000
174polŁukasz BobekRK Sparta Jarocin551100000
175polPiotr MatuszakRK Sparta Jarocin551100010
176polWojciech KapustkaKS Posnania Poznań541020020
177polTomasz NimczykKR Miedziowi Lubin541020010
178kenDanson ChegeKS Rugby Ruda Śląska521010050
179geoIrakli BartaiaKR Miedziowi Lubin51930020
180tgaAntony SialeRC Lechia Gdańsk501000040
181polMilan KossakowskiRC Lechia Gdańsk501000050
182polJakub RapaczRzKS Juvenia Kraków50850010
183polMateusz MrowcaMKS Ogniwo Sopot501000010
184polŁukasz KowalewskiWataha RC Zielona Góra501000030
185polDawid NajdulKS Posnania Poznań501000000
186polPrzemysław KindraWataha RC Zielona Góra501000000
187polNorbert KargolMKS Pogoń Awenta Siedlce501000030
188polStanisław KasprzakEdach Budowlani Lublin501000010
189polMichał MusurEdach Budowlani Lublin501000000
190polŁukasz KornećMKS Pogoń Awenta Siedlce501000010
191polPiotr SikoraKS Budowlani Commercecon Łódź501000010
192polSzymon KrauseKR Miedziowi Lubin501000000
193polAdrian StańczykowskiKS Budowlani Commercecon Łódź501000010
194polMateusz BartkowiakRC Arka Rumia502172000
195polBartłomiej JaneczkoRzKS Juvenia Kraków501000010
196polMichał GadomskiORLEN Orkan Sochaczew48901020
197polJakub LisiewskiKR Miedziowi Lubin47910000
198polKacper PalamarczukKS Budowlani Commercecon Łódź47910010
199polKonrad LubczyńskiRC Arka Rumia47671010
200porFrancisco SalgadoKS Rugby Wrocław47910000
201rsaJason MakhariRC Lechia Gdańsk46830040
202rsaEdwin JansenORLEN Orkan Sochaczew45900000
203namOderich MoutonRzKS Juvenia Kraków45900000
204rsaGerhardus PretoriusEdach Budowlani Lublin45516030
205espJaime Rodriguez NarvaezKS Budowlani Commercecon Łódź45900000
206polMateusz NitschkeKS Posnania Poznań45900010
207polAdrian SzulaHegemon Mysłowice45900000
208polMaciej PaluchKS Posnania Poznań45900000
209polSebastian StolarzKS Budowlani Commercecon Łódź45900011
210polKacper DrynkowskiKS Budowlani Commercecon Łódź II45900000
211polDamian TomczakRK Sparta Jarocin45900020
212polAdrian JakubekRK Sparta Jarocin45900010
213polDamian WlaźlakBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki45900020
214polJan KrawiecHegemon Mysłowice45900000
215polDominik StyczeńHegemon Mysłowice45900030
216ukrMykola KarasevychRC Arka Gdynia45900000
217polMaciej DorywalskiRzKS Juvenia Kraków45900060
218polŁukasz KasperekRC Arka Gdynia45900010
219polJuan BrzezińskiAZS AWF Warszawa43801020
220zimKeith ChiwaraMKS Ogniwo Sopot434101000
221polKacper WiśniewskiRzKS Juvenia Kraków43590000
222polDaniel TrybusMKS Pogoń Awenta Siedlce42721020
223polDariusz RohdeRC Arka Rumia42810000
224uruMatias D’AvanzoORLEN Orkan Sochaczew42571010
225polTomasz GolińskiHegemon Mysłowice422160000
226polPaweł UrbaniakBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki41730010
227polKacper DrewczyńskiMKS Ogniwo Sopot40800020
228polBartosz TondaśRK Sparta Jarocin40800020
229polPiotr PazikAZS AWF Warszawa40800000
230polArtur StawiarskiHegemon Mysłowice40800010
231zimColin NyaodaKS Budowlani Commercecon Łódź40800030
232polKacper KrużyckiRC Arka Gdynia40800000
233polAdam PiotrowskiMKS Ogniwo Sopot40800030
234polDawid PlichtaORLEN Orkan Sochaczew40800010
235polMaciej ŻarnowskiRC Legia Warszawa40800030
236geoIrakli TsivtsivadzeBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki40800020
237rsaElden ShoemanRC Arka Gdynia40800000
238ukrAleksander CzasowskiMKS Ogniwo Sopot40800010
239czeRomeo NkoaneMKS Pogoń Awenta Siedlce401133010
240polPiotr WardaszkoKOMA Rugby Team Olsztyn40800010
241polKonrad GałczyńskiRK Sparta Jarocin40800030
242polMarcin SiemaszkoRzKS Juvenia Kraków40800000
243polAlan OwczarekKS Budowlani Commercecon Łódź40800011
244polBartosz KruszczyńskiRC Lechia Gdańsk40800000
245polGrzegorz SoporskiHegemon Mysłowice40561000
246polCyprian MajcherORLEN Orkan Sochaczew40800070
247polPiotr SkałeckiEdach Budowlani Lublin40800030
248rsaPayi XoletaRC Lechia Gdańsk39631000
249rsaLusanda XakwanaRC Lechia Gdańsk39542000
250polAdrian ChróścielMKS Pogoń Awenta Siedlce39720000
251fraAntony BoutalKS Rugby Wrocław38462021
252polPrzemysław KryszkKOMA Rugby Team Olsztyn38640030
253rsaJames CambelEdach Budowlani Lublin38167000
254polMichał HaznarMKS Ogniwo Sopot38551010
255zimTinovonga NyoniAZS AWF Warszawa37710010
256polBartłomiej WiewióraAZS AWF Warszawa35700000
257polJan MucKS Rugby Ruda Śląska35700000
258polDominik MohyłaRC Arka Gdynia35700020
259polPrzemysław HulKOMA Rugby Team Olsztyn35700000
260polAdrian AwdziejRugby Białystok35700000
261polJan CalMKS Pogoń Awenta Siedlce35700010
262polAdrian PętlakORLEN Orkan Sochaczew35700050
263polJakub MożejkoMKS Ogniwo Sopot35166000
264polMateusz SzycRC Arka Gdynia35700010
265geoAleko GigashviliRC Lechia Gdańsk35700010
266geoGiorgi MaisuradzeMKS Pogoń Awenta Siedlce35700020
267polKrzysztof JustyńskiKS Budowlani Commercecon Łódź35700010
268polŁukasz WojtaszewskiKOMA Rugby Team Olsztyn35611021
269polWojciech GrygułłoAZS AWF Warszawa35700000
270polSebastian KostałkowskiMKS Pogoń Awenta Siedlce35700000
271polEryk ChainORLEN Orkan Sochaczew35700010
272geoDavit ChaduneliMKS Pogoń Awenta Siedlce35700000
273rsaClaude JohannesRC Lechia Gdańsk35700000
274polKonrad RafałowskiRugby Białystok35700000
275polKrzysztof SmolińskiRC Lechia Gdańsk35700010
276geoDavit NibladzeBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki35700020
277polDamian DzięcielskiMKS Ogniwo Sopot35700010
278polTomasz BiernackiMKS Pogoń Awenta Siedlce35700010
279polMarek PrzychockiMKS Ogniwo Sopot35700010
280polRobert KarwowskiRC Arka Rumia35700010
281rsaBrendon SnymanRK Sparta Jarocin35700020
282polPatryk JankowskiRK Sparta Jarocin35700020
283zimGary KagandeAkademia W. Pola Budowlani II Lublin35700000
284polPaweł KęskaRC Arka Rumia35700050
285polKonrad ChromińskiRC Arka Rumia34470010
286polKrystian SzopaRC Arka Gdynia34442030
287polEmil MosiądzAZS AWF Warszawa34620000
288polWojciech WalasKS Budowlani Commercecon Łódź II33451000
289polDawid KopałaKR Miedziowi Lubin32610000
290polIgor StruchkovskyiMKS Pogoń Awenta Siedlce32610030
291polPaweł TokarskiRugby Białystok32610021
292polBeniamin TomaszewskiAkademia W. Pola Budowlani II Lublin32610000
293polKamil WilkowskiRC Legia Warszawa32521011
294polSebastian MisiunaKS Posnania Poznań30600000
295polGrzegorz SkowrońskiAZS AWF Warszawa30600020
296zimRoyal MwaleEdach Budowlani Lublin30600000
297polMateusz LentowczykWataha RC Zielona Góra30600010
298zimTinotenda SungaRugby Białystok30600010
299polKrzysztof JopertHegemon Mysłowice30600010
300polOskar GibkiRK Sparta Jarocin30600020
301polMateusz KowalewskiKS Budowlani Commercecon Łódź30600010
302argNahuel DovaloORLEN Orkan Sochaczew30600020
303geoBakari MkheidzeKS Budowlani Commercecon Łódź30600020
304polThomas FidlerMKS Ogniwo Sopot30600020
305polAdam DudekMKS Pogoń Awenta Siedlce30600010
306zimBruce SitholeAkademia W. Pola Budowlani II Lublin30600000
307polPaweł PasicznykUP Fitness Skra Warszawa30600000
308polAndrii MatsiukRzKS Juvenia Kraków30600030
309polDominik MachlikKS Posnania Poznań30450000
310polJerzy GłowackiRzKS Juvenia Kraków30600010
311polPrzemysław PrzybyłaKS Posnania Poznań30600030
312geoMikhail KonjariaKS Rugby Wrocław30600010
313polSebastian SzatkowskiKOMA Rugby Team Olsztyn30600030
314polWojciech BrzezickiEdach Budowlani Lublin30600010
315zimSam PhiriRzKS Juvenia Kraków30600010
316polPaweł GrzenkowiczRC Arka Gdynia30600010
317ukrOleksandr KirsanovMKS Ogniwo Sopot300122000
318tgaIsitolo TuumotooaMKS Pogoń Awenta Siedlce30600030
319polTomasz GasikORLEN Orkan Sochaczew29136000
320czeRadovan BenčíkHegemon Mysłowice29164000
321polOskar ProkopowiczWataha RC Zielona Góra28440000
322rsaSachin ToringRC Lechia Gdańsk27332000
323ukrVladyslav AdazhynykRC Arka Gdynia26135000
324polMaciej PanasiukUP Fitness Skra Warszawa25500000
325polSzymon KowalczykAZS AWF Warszawa25500000
326polPiotr BojkeRC Arka Gdynia25500010
327polDominik TomaszewskiEdach Budowlani Lublin25500010
328polTomasz RokickiRC Lechia Gdańsk25500010
329polJacek GrygułłoAZS AWF Warszawa25350000
330rsaFrans BothaRzKS Juvenia Kraków25500000
331polDaniel KrólakRC Arka Rumia25500000
332polMikołaj KaczRC Legia Warszawa25322010
333tgaTevita Fakasiia SoafaMaster Pharm Rugby Łódź25500030
334polGrzegorz GołębiowskiRzKS Juvenia Kraków25500010
335polKacper DębekKOMA Rugby Team Olsztyn25500000
336tgaLomani FiliBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki25500000
337polMateusz PolakiewiczRzKS Juvenia Kraków25500010
338polArkadiusz CzechHegemon Mysłowice25500000
339zimSiraha SimbarasheORLEN Orkan Sochaczew25500010
340polPiotr BielecRC Legia Warszawa25500031
341rsaJadon O’NeillORLEN Orkan Sochaczew25500000
342polPiotr PsujEdach Budowlani Lublin25500030
343polMichał MichalakRC Arka Rumia25500010
344zimMcebisi DubeAkademia W. Pola Budowlani II Lublin25500000
345rsaWiaan GriebenowMKS Ogniwo Sopot25500000
346engSam HampsonRC Arka Gdynia25411010
347polKrzysztof MajcherczykKS Budowlani Commercecon Łódź II25500000
348polArkadiusz KorusiewiczRzKS Juvenia Kraków25500010
349fraPaul Thompson-WellsMKS Ogniwo Sopot25500000
350polAndrii LavtakovRzKS Juvenia Kraków25500000
351rsaMarco de SouzaKS Rugby Ruda Śląska25500010
352polKamil MatysiakUP Fitness Skra Warszawa25500010
353usaDevion YoungHegemon Mysłowice25500020
354polPaweł KotasaMaster Pharm Rugby Łódź25500010
355polBartłomiej SkoczeńRzKS Juvenia Kraków25500010
356polSzymon TwardowskiRC Legia Warszawa25500000
357polRobert BosiackiMKS Pogoń Awenta Siedlce25500010
358geoRati AsatianiMKS Pogoń Awenta Siedlce25500021
359polGrzegorz PleskotRC Mazovia Mińsk Mazowiecki25500000
360polMarcin MaciejewskiUP Fitness Skra Warszawa25500000
361polNicolas WołowczykMKS Ogniwo Sopot25500000
362polGrzegorz MuszyńskiMKS Pogoń Awenta Siedlce25500030
363polPrzemysław RynkiewiczRC Arka Rumia25500020
364polTomasz DobrakowskiKS Budowlani Commercecon Łódź25500000
365polPaweł GajowniczekRC Arka Gdynia25500010
366polPaweł JaskólskiKOMA Rugby Team Olsztyn25500000
367polMichał PasiecznyAkademia W. Pola Budowlani II Lublin25500000
368polJakub NowackiRK Sparta Jarocin24420000
369fraRaphael MeyerHegemon Mysłowice24270000
370polOliwer ŁętowskiHegemon Mysłowice24270010
371polMateusz RutkiewiczRC Arka Rumia23401010
372polBartłomiej GwozdeckiRC Arka Rumia22410000
373rsaDylan KrugerRzKS Juvenia Kraków22171000
374polŁukasz SzablewskiRC Arka Gdynia21241010
375polAndrzej ŁuczyńskiKOMA Rugby Team Olsztyn20400010
376polKacper GrynderRC Arka Rumia20400000
377polBartłomiej JasińskiAkademia W. Pola Budowlani II Lublin20400050
378polAndrzej ŚwierzewskiRK Sparta Jarocin20400001
379polWojciech KutelaWataha RC Zielona Góra20400000
380polKrystian MecheckiORLEN Orkan Sochaczew20400010
381polJarosław FranusKOMA Rugby Team Olsztyn20400010
382polAdam SawickiKS Budowlani Commercecon Łódź II20400020
383polDaniel SzombaraKS Rugby Ruda Śląska20400010
384polMateusz GołuchowskiMKS Pogoń Awenta Siedlce20400010
385polKonstantyn HurylovMKS Pogoń Awenta Siedlce20400040
386polMateusz NowakKS Budowlani Commercecon Łódź20400000
387polDawid DróżdżKS Rugby Ruda Śląska20400000
388polIgor GórniewiczRC Lechia Gdańsk20400000
389polAdam MatuszewskiKS Posnania Poznań20400020
390polMateusz KolasRC Lechia Gdańsk20400010
391polKamil SuskaRC Arka Rumia20400000
392polMarcin WilczukMKS Ogniwo Sopot20400010
393polMichał RosiakAZS AWF Warszawa20400020
394polMateusz MatyjakMaster Pharm Rugby Łódź20400000
395polPatryk DziokWataha RC Zielona Góra20400000
396polTomasz CebulskiAZS AWF Warszawa20400000
397geoLado JalagoniaKS Posnania Poznań20400000
398polKrzysztof GolaRzKS Juvenia Kraków20400000
399polPatryk SakwaRzKS Juvenia Kraków20400040
400blrYauheni ZhodzikRugby Białystok20400000
401polDamian ZającHegemon Mysłowice20311000
402polFilip KretschmerKS Budowlani Commercecon Łódź20400000
403polMaciej WielgoszWataha RC Zielona Góra20400000
404polKarol LipskiRC Arka Gdynia20400000
405polSławomir KuligowskiAZS AWF Warszawa20400000
406polKarol MikołajczykKR Miedziowi Lubin20400000
407tgaPetelo PouhilaMKS Pogoń Awenta Siedlce20400000
408polMarcin ChojnackiAZS AWF Warszawa20400000
409zimTakunda MuvandiAZS AWF Warszawa20400000
410polSebastian PanasiukAkademia W. Pola Budowlani II Lublin20400010
411polJakub SyskaRzKS Juvenia Kraków20400010
412polBartosz KataWataha RC Zielona Góra20400000
413namDenzil Van WykRzKS Juvenia Kraków20400000
414tgaRoy LolesioMaster Pharm Rugby Łódź20400000
415polPrzemysław SerafinBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki20400001
416polSławomir WoźniakKR Miedziowi Lubin20400000
417polJarosław GniazdowskiWataha RC Zielona Góra19142000
418polAlbert FlorekHegemon Mysłowice19320000
419polLeszek KaźmierczakAZS AWF Warszawa18240000
420polRoss CookeRK Sparta Jarocin18301000
421polDariusz MiodekWataha RC Zielona Góra17310000
422polStanisław WojciechowskiAkademia W. Pola Budowlani II Lublin17043010
423polFilip SkupMKS Pogoń Awenta Siedlce17160000
424geoGiorgi MikaberidzeRC Legia Warszawa16230010
425polMarcin JankowskiKS Rugby Ruda Śląska16230010
426polDominik BryńskiKS Rugby Ruda Śląska15300000
427polSebastian SosnowskiAZS AWF Warszawa15300000
428polJakub SajdakRzKS Juvenia II Kraków15300000
429polJacek SzubertRC Mazovia Mińsk Mazowiecki15300000
430polAron MatuszewskiKS Posnania Poznań15300020
431polMichał SolińskiRK Sparta Jarocin15300000
432polBłażej KochanekRC Arka Rumia15300000
433polDaniel SzczepaniakRC Legia Warszawa15300000
434polOskar ZielińskiRC Arka Rumia15300020
435blrVladzislav PliashkevichAZS AWF Warszawa15300010
436polTamir AllafKR Miedziowi Lubin15300000
437zimMark Bongai ChibindiAZS AWF Warszawa15300010
438polOskar BorkowskiRugby Białystok15300000
439polKarol SałatkaAkademia W. Pola Budowlani II Lublin15300000
440polKonrad WoźniakKS Budowlani Commercecon Łódź II15300000
441polDominik ZdunKS Posnania Poznań15300000
442polKonrad KonarzewskiKOMA Rugby Team Olsztyn15300000
443polBartłomiej MichałekKS Budowlani Commercecon Łódź II15300000
444jpnKanato HorimatsuKS Budowlani Commercecon Łódź II15300000
445zimPanashe MusukaAZS AWF Warszawa15300000
446polMikołaj ŻyśkoAkademia W. Pola Budowlani II Lublin15300000
447polSzymon MajchrzakKS Rugby Ruda Śląska15300000
448polDominik SłabyHegemon Mysłowice15300001
449argSebastian HogganRK Sparta Jarocin15300020
450polKacper OblizajekKS Rugby Wrocław15300010
451polMichał CzarnyKR Miedziowi Lubin15300010
452polFilip KuniczkowskiKS Rugby Ruda Śląska15122010
453geoSimoni MikaberidzeRC Legia Warszawa15300020
454rsaFrancois BloemKS Rugby Wrocław15300000
455polRafał KlobuzeńskiKOMA Rugby Team Olsztyn15300010
456fraClement GimetRC Legia Warszawa15300000
457zimJeremy ZuzeAkademia W. Pola Budowlani II Lublin15300000
458polŁukasz PrabuckiRC Arka Rumia15300000
459zimNevelle MuderereKS Rugby Wrocław15300011
460polŁukasz SmejlikWataha RC Zielona Góra15300000
461geoOmari DokadzeKS Rugby Wrocław15300000
462polMichał AdamskiKS Rugby Wrocław15300000
463ukrMaksym ZablotskyiKS Rugby Wrocław15300010
464polMichał PietrkiewiczAkademia W. Pola Budowlani II Lublin15300000
465polSeweryn BartłomiejczukRugby Białystok15300000
466polŁukasz OsińskiHegemon Mysłowice15300000
467polSebastian CekusKS Rugby Wrocław15300010
468polGrzegorz GolińskiRzKS Juvenia II Kraków15300000
469espJose CabreraRC Legia Warszawa15300000
470polJarosław TatarHegemon Mysłowice15300000
471polMateusz SilwanowiczKOMA Rugby Team Olsztyn15300000
472polMarek OdolińskiHegemon Mysłowice15300041
473polJakub DecEdach Budowlani Lublin15300010
474rsaFrancois Jansen van VuurenRzKS Juvenia Kraków15300020
475polRadion YavorshchukRzKS Juvenia Kraków15300000
476polDawid LorentowiczMKS Pogoń Awenta Siedlce15300020
477polJędrzej PaulKS Posnania Poznań15300030
478polŁukasz ChainORLEN Orkan Sochaczew15300000
479polKamil ZielińskiORLEN Orkan Sochaczew15300000
480rsaJason MakhariRC Lechia Gdańsk15300000
481polMaciej MachnioRC Arka Gdynia15300000
482polMaciej OrłowskiBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki15300010
483geoBondo VardosanidzeKS Posnania Poznań15300020
484polRadosław DabkiewiczRC Lechia Gdańsk15300001
485polJan MrozińskiMKS Ogniwo Sopot15300010
486polPatryk OlejnikBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki15300010
487polOktawian PolakowskiORLEN Orkan Sochaczew15300000
488geoNikoloz GigauriMaster Pharm Rugby Łódź15300020
489polKarol SzymanowskiRC Lechia Gdańsk15300020
490rsaWayne SmithMKS Ogniwo Sopot15300010
491polTomasz PozniakMKS Ogniwo Sopot15300000
492polPrzemysław KalinowskiRugby Białystok15300000
493polPaweł KrajewskiUP Fitness Skra Warszawa15300000
494zimLeon MachakaRugby Białystok15300000
495polSebastian KacprzakORLEN Orkan Sochaczew15300020
496argMiguel Julio LeigerORLEN Orkan Sochaczew15300000
497polJakub JaneckiUKS Alfa Bydgoszcz13201010
498polJakub RomanowiczRC Lechia Gdańsk13023000
499polArkadiusz GłuchowskiRC Mazovia Mińsk Mazowiecki13140010
500geoJojua AkakiRC Legia Warszawa13140000
501polWojciech BorysRC Legia Warszawa12210000
502ukrOleksii NovikovAkademia W. Pola Budowlani II Lublin12210010
503polDaniel GajdaRC Legia Warszawa12210000
504rsaVian RiekertMKS Ogniwo Sopot12210000
505polMariusz RyniecKR Miedziowi Lubin12210030
506blrVitali ShkliarRugby Białystok12210010
507polAntoni LignarKR Miedziowi Lubin12210000
508polKrystian IsztwanKR Miedziowi Lubin11130000
509polPaweł PieńczewskiUKS Alfa Bydgoszcz11041000
510polSean ColeBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki11130000
511polMichał MarmurowskiKOMA Rugby Team Olsztyn10200010
512polGrzegorz RudowskiAZS AWF Warszawa10200010
513polMarcin MuchaKS Rugby Ruda Śląska10200020
514rsaDawid GrundlinghMKS Ogniwo Sopot10200000
515polSebastian ZawadzkiRC Mazovia Mińsk Mazowiecki10200000
516polMaksymilian PróchniakAkademia W. Pola Budowlani II Lublin10200000
517polRafał LipnickiAkademia W. Pola Budowlani II Lublin10200000
518geoSimon JagmaidzeRugby Białystok10200020
519polMichał KafarskiMaster Pharm Rugby Łódź10200000
520ltuDaiunius TamoliunasRC Arka Gdynia10200000
521polAndrzej KraskiewiczAZS AWF Warszawa10200010
522nedRoss Bennie-CoulsonMKS Ogniwo Sopot10200010
523polKarol SowaRC Mazovia Mińsk Mazowiecki10200000
524polMichał PraczukRugby Białystok10200010
525polŁukasz DrabKS Rugby Ruda Śląska10200000
526polBartłomiej BarejaMKS Pogoń Awenta Siedlce10200000
527polArkadiusz ZdunekRC Arka Gdynia10200010
528geoGiga MamagulashviliKS Posnania Poznań10200000
529polMarcin MaterkaRC Mazovia Mińsk Mazowiecki10200000
530ukrMykola ShalaievUP Fitness Skra Warszawa10200000
531polOskar CichoszRC Arka Gdynia10200010
532polDaniel NiemyjskiORLEN Orkan Sochaczew10200010
533polPaweł GrabskiAZS AWF Warszawa10200000
534polRobert GrabanMKS Ogniwo Sopot10200010
535zimKundai ChindokoAkademia W. Pola Budowlani II Lublin10200000
536polMateusz OleszczukAZS AWF Warszawa10200020
537polJakub BobrukEdach Budowlani Lublin10200030
538polSzymon WitkowskiBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki10200000
539polKamil WięcaszekUP Fitness Skra Warszawa10200000
540polJan MajchrzakRC Legia Warszawa10200010
541polWojciech KrólEdach Budowlani Lublin10200030
542polMateusz PaluchKS Posnania Poznań10200000
543polPiotr WaliszewskiKS Posnania Poznań10200010
544polCezary PlesińskiBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki10200010
545polOlaf NiespodzianyRC Lechia Gdańsk10200000
546geoElguja KikvadzeBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki10200010
547fraStanislas PrehuHegemon Mysłowice10200000
548polMateusz DąbrowskiMKS Pogoń Awenta Siedlce10200000
549polPatryk WoźniakKS Rugby Ruda Śląska10200000
550polPaweł MarzecKS Rugby Ruda Śląska10200000
551polTomasz JędralRC Legia Warszawa10200000
552polKarol DereckiKR Miedziowi Lubin10200000
553geoNika KoduaKR Miedziowi Lubin10200000
554polPiotr BałacenkoKOMA Rugby Team Olsztyn10200010
555ukrRuslan BezuglyiRugby Białystok10200000
556polKonrad CzepiecRzKS Juvenia II Kraków10200010
557polBartłomiej WiercińskiWataha RC Zielona Góra10200000
558blrMaxim KudzinRugby Białystok10200000
559polArkadiusz GmitrzukAZS AWF Warszawa10200000
560ukrVladyslav DmytrenkoKR Miedziowi Lubin10200000
561ukrVladyslav KozlovKS Rugby Ruda Śląska10200010
562zimDeanne MakoniRzKS Juvenia Kraków10200020
563rsaJuan Allex Van Der WesthuizenRzKS Juvenia Kraków10200040
564polDawid WesołowskiRC Lechia Gdańsk10200011
565polJakub MłyńczakORLEN Orkan Sochaczew10200000
566rsaPhilip BothaRC Arka Gdynia10200000
567polRafał BoguckiAZS AWF Warszawa10200000
568nzlFaiva FaivaUP Fitness Skra Warszawa10200000
569polMichał PolakowskiORLEN Orkan Sochaczew10200010
570polKrystian GoludaWataha RC Zielona Góra10200000
571polPiotr MajkowskiAZS AWF Warszawa10200010
572namBeukes ChemiganRzKS Juvenia Kraków10200000
573polOlgierd SawickiMKS Ogniwo Sopot10200000
574geoAkaki MurachashviliKS Posnania Poznań10200021
575polMarcin WiśniewskiKS Rugby Wrocław10200000
576polArkadiusz BiałachowskiKS Posnania Poznań10200030
577ukrDmytro MokretsovMKS Ogniwo Sopot10200030
578polIgor OlszewskiRC Lechia Gdańsk10200040
579polPatryk SzulewskiKR Miedziowi Lubin10200000
580rsaWiaan GriebenowMKS Ogniwo Sopot10200010
581polStasio MaltbyPolska10111000
582polAndrzej RutynaKR Miedziowi Lubin10200000
583polMateusz TurkiewiczKS Posnania Poznań10200000
584polMichał JuchaWataha RC Zielona Góra10200010
585polKamil OlchowskiAZS AWF Warszawa10200000
586polTomasz GołąbUP Fitness Skra Warszawa10200030
587namPeter DiergaardtRzKS Juvenia Kraków10200000
588tgaTaholo SelupeRC Lechia Gdańsk10200000
589polJakub GrzybowskiAZS AWF Warszawa10200030
590polWojciech KrześniakRC Legia Warszawa10200010
591argJuan Cruz RomeroKS Budowlani Commercecon Łódź10200040
592polArtur RembowskiKS Budowlani Commercecon Łódź II10200000
593polKacper PolkowskiHegemon Mysłowice10200010
594ukrKlym ZarovnyiKS Budowlani Commercecon Łódź II10200000
595namHannes van ZylRzKS Juvenia Kraków10200010
596polJakub MajczykKS Budowlani Commercecon Łódź II10200010
597polTomasz PenkalHegemon Mysłowice10200020
598polAleksander CzerniakRC Lechia Gdańsk10200000
599polPatryk PopekRK Sparta Jarocin10200000
600polPaweł StempelUP Fitness Skra Warszawa10200000
601polMikołaj KaczmarekKS Budowlani Commercecon Łódź10200010
602geoZurab RijmadzeRC Arka Gdynia10200000
603polKrzysztof KsiążekRC Legia Warszawa10200031
604polJakub MałeckiKS Budowlani Commercecon Łódź10200000
605geoSandro PapunashviliRC Arka Gdynia10200030
606polKostiantyn BezverkhyiMKS Ogniwo Sopot10200010
607polArtur CiechanowiczMKS Ogniwo Sopot10200000
608polRafał IwanowAZS AWF Warszawa10200000
609polDaniel NiemczakAZS AWF Warszawa10200000
610polWiktor ZiółkowskiAZS AWF Warszawa10200010
611polNykyta HostiukRzKS Juvenia Kraków10200000
612argAdrian DelgadoORLEN Orkan Sochaczew10200010
613polKonrad JaroszRzKS Juvenia Kraków10200000
614polPatrick RóżyckiRzKS Juvenia Kraków10200010
615polKrzysztof WysockiAZS AWF Warszawa10200000
616polPiotr WieczorkiewiczHegemon Mysłowice10200010
617polPatryk BartczakKS Budowlani Commercecon Łódź10200000
618polDawid KlemenskiKR Miedziowi Lubin10200000
619polŁukasz SiewieraKS Budowlani Commercecon Łódź10200000
620ukrBogdan LomakinAZS AWF Warszawa10200000
621polBartłomiej PietrzakBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki10200000
622polAdam SzwarcORLEN Orkan Sochaczew10200010
623ukrDmytro TsapenkoKS Budowlani Commercecon Łódź II10200000
624polMaciej ŻarczyńskiMKS Ogniwo Sopot10200030
625polDominik KołodziejczakRC Arka Rumia10200000
626tgaTaniela SamitaORLEN Orkan Sochaczew10200000
627geoGiorgi DzabakhidzeRC Arka Gdynia10200000
628polGrzegorz OsiadaczRC Legia Warszawa10200000
629polKamil RadzikHegemon Mysłowice10200000
630polPrzemysław RejentowiczHegemon Mysłowice10200000
631rsaDillon AfrikaRC Lechia Gdańsk10200000
632polŁukasz SierańskiRK Sparta Jarocin10200010
633polBartosz SikoraKS Budowlani Commercecon Łódź II10200000
634samLalovi TafuaRK Sparta Jarocin10200000
635polWiktor DobrowolskiORLEN Orkan Sochaczew10200000
636namConwill DraghoenderRzKS Juvenia Kraków10200000
637polAdrian NowackiKOMA Rugby Team Olsztyn9003000
638polJędrzej NowickiUP Fitness Skra Warszawa9120000
639polArkadiusz DudekAkademia W. Pola Budowlani II Lublin9120000
640polNorbert BałacińskiMaster Pharm Rugby Łódź9120000
641rsaHeinrich ErasmusRC Lechia Gdańsk8101000
642polMarcin PyrekKS Rugby Ruda Śląska7110020
643polDawid WołochKS Posnania Poznań7110000
644geoIrakli KubadzeKR Miedziowi Lubin7110000
645polYevhen HaliantRzKS Juvenia II Kraków7110000
646polPaweł SiedleckiEdach Budowlani Lublin7110000
647polHubert LewandowskiMaster Pharm Rugby Łódź6030000
648rsaBrendon VenterRC Lechia Gdańsk6002000
649polHubert StelmaszyńskiUP Fitness Skra Warszawa5100000
650polBartosz KiersnowskiRC Arka Rumia5100000
651polKamil OstaszewskiRC Arka Rumia5100000
652polDaniel PopczykKS Rugby Ruda Śląska5100000
653polKrzysztof SkubikKS Rugby Ruda Śląska5011000
654polPrzemysław KuźniarskiWataha RC Zielona Góra5100000
655polJarosław SmółczyńskiKOMA Rugby Team Olsztyn5100010
656polJakub GładkowskiKS Rugby Ruda Śląska5100000
657polTomasz NiepsujKS Rugby Ruda Śląska5100000
658polGrzegorz KurdelskiKS Rugby Wrocław5100000
659polMarcin OlejowskiRC Arka Rumia5100000
660polWojciech KarolMKS Ogniwo Sopot5100010
661polFilip SzuflińskiORLEN Orkan Sochaczew5100000
662polRafał HadelkaHegemon Mysłowice5100000
663polMarcin WolszonRC Arka Gdynia5100000
664polMarcin OlszewskiHegemon Mysłowice5100000
665polDaniel KosiorekMKS Pogoń Awenta Siedlce5100020
666polŁukasz WalczakKS Budowlani Commercecon Łódź II5100000
667polŁukasz GajdulewiczKOMA Rugby Team Olsztyn5100000
668polKrzysztof BogdanisRC Arka Rumia5100000
669polPatryk NowickiRzKS Juvenia Kraków5100000
670polBłażej PiotrowskiRzKS Juvenia Kraków5100000
671polDariusz RybakKOMA Rugby Team Olsztyn5100040
672polAdam LewandowskiORLEN Orkan Sochaczew5100010
673polDominik JanasikKS Posnania Poznań5100000
674polDawid WełnickiUKS Alfa Bydgoszcz5100000
675polKacper JędrysikRC Mazovia Mińsk Mazowiecki5100000
676geoTornike MamulashviliKS Posnania Poznań5100000
677polSebastian PawłowskiUKS Alfa Bydgoszcz5100000
678polKrzysztof KubiakKR Miedziowi Lubin5100000
679polNicolas SaboritPolska5100000
680zimBosh GibssAkademia W. Pola Budowlani II Lublin5100010
681polSebastian BeśkaRC Lechia Gdańsk5100010
682polDominik JaremkoKR Miedziowi Lubin5100000
683polAleksander GajewskiRC Arka Rumia5100000
684polPatryk RóżyckiWataha RC Zielona Góra5100000
685polTomasz RozwarskiUKS Alfa Bydgoszcz5100000
686polPiotr JurkowskiRC Mazovia Mińsk Mazowiecki5100000
687porSady de Oliveira da Silva NetoRugby Białystok5100000
688polStanisław ŚcibiorRC Legia Warszawa5100000
689espErnesto Alfaro DuenasKS Rugby Wrocław5100000
690polKarol MałczakKS Rugby Wrocław5100010
691polPaweł AdamczykAkademia W. Pola Budowlani II Lublin5100000
692polMichał MuchaKS Rugby Wrocław5100000
693polKamil KowalskiKS Posnania Poznań5100000
694polJędrzej MatuszewskiKS Posnania Poznań5100000
695polKamil KubaśKS Posnania Poznań5100000
696polDamian TurzyńskiRC Arka Gdynia5100000
697polKrzysztof ŚledźWataha RC Zielona Góra5100000
698polMikołaj MarciniakRC Arka Rumia5100000
699polPeter HudsonPolska5100000
700polKamil OlszewskiKOMA Rugby Team Olsztyn5100000
701polMateusz RudźAkademia W. Pola Budowlani II Lublin5100000
702polSebastian PuchalskiKS Budowlani Commercecon Łódź II5100010
703polBartosz ZabokrzyckiKS Posnania Poznań5100010
704polMichał MrozekKS Budowlani Commercecon Łódź5100000
705polRafał ProkopowiczWataha RC Zielona Góra5100000
706polŁukasz WojciechowskiUKS Alfa Bydgoszcz5100000
707polMarcin SmolarekKR Miedziowi Lubin5100000
708polKacper StarakRC Mazovia Mińsk Mazowiecki5011000
709rsaDeon BooysenKS Rugby Ruda Śląska5100021
710polŁukasz AnuszkiewiczMKS Ogniwo Sopot5100040
711polRadosław MaksymiukRC Mazovia Mińsk Mazowiecki5100000
712polSamuel OwenKR Miedziowi Lubin5100000
713polDaniel BiałasikKS Rugby Ruda Śląska5100000
714polMaciej KleczewskiKS Budowlani Commercecon Łódź5100000
715polDawid PabisiakKS Rugby Ruda Śląska5100000
716polSebastian JaworskiRC Mazovia Mińsk Mazowiecki5100000
717polAdam BabiuchHegemon Mysłowice5100000
718polDawid PoznańskiRC Legia Warszawa5100000
719polJakub RożekRC Mazovia Mińsk Mazowiecki5100000
720polAdam GrabskiRzKS Juvenia Kraków5100010
721polMaciej ProńkoRC Mazovia Mińsk Mazowiecki5100000
722polJakub SpórnaRzKS Juvenia II Kraków5100000
723polMaciej SokołowskiRzKS Juvenia II Kraków5100000
724polTomasz ŚwiadekRzKS Juvenia II Kraków5100000
725polMartin GrześlowskiKS Rugby Wrocław5100000
726polAdam MatysRC Legia Warszawa5100010
727polJacek BielawskiRzKS Juvenia II Kraków5100000
728polDamian KluczyńskiKR Miedziowi Lubin5100000
729polMateusz MirowskiKS Budowlani Commercecon Łódź II5100010
730usaJohn CooperKS Budowlani Commercecon Łódź II5100000
731geoLevani KochalidzeKS Posnania Poznań5100010
732polMarcin ZienkowiczKS Posnania Poznań5100000
733polZenon SzwagrzakPolska5100000
734polMiłosz KowalikKS Rugby Ruda Śląska5100010
735polTomasz OmelczukKS Budowlani Commercecon Łódź II5100000
736polŁukasz WitowskiRC Mazovia Mińsk Mazowiecki5100000
737smrMattia Bastinelli GambiniUP Fitness Skra Warszawa5100000
738polMaciej BielawskiRzKS Juvenia II Kraków5100000
739polTomasz TyszewiczKOMA Rugby Team Olsztyn5100020
740polArtur WadasRC Mazovia Mińsk Mazowiecki5100000
741polMateusz DanielewskiKR Miedziowi Lubin5100000
742polPatryk OkrajekAZS AWF Warszawa5100000
743polAntoni GołębiowskiORLEN Orkan Sochaczew5100010
744colDaniel Muñoz BoteroKS Budowlani Commercecon Łódź5100000
745polBartłomiej KoseckiKOMA Rugby Team Olsztyn5100020
746polMaciej MielczarekKS Rugby Ruda Śląska5100000
747polWojciech ŚmieińskiKR Miedziowi Lubin5100000
748polJakub LewickiHegemon Mysłowice5100000
749polVasyl LazorenkoHegemon Mysłowice5100020
750polPaweł DzięcielskiRC Mazovia Mińsk Mazowiecki5100010
751polDanylo PrysiazhnyiRzKS Juvenia II Kraków5100000
752polHubert PotockiKOMA Rugby Team Olsztyn5100000
753polAleksander KmieciakKS Budowlani Commercecon Łódź5100000
754polPaweł NowakRC Arka Rumia5100000
755polWojciech CiułaRC Arka Rumia5100000
756polMikołaj RadwanAZS AWF Warszawa5100000
757polDamian CzyżakRC Legia Warszawa5100020
758polJakub KrzemińskiRC Legia Warszawa5100000
759polMateusz MajewskiWataha RC Zielona Góra5100010
760polMichał DroszczUP Fitness Skra Warszawa5100021
761argMarino FacundoORLEN Orkan Sochaczew5100000
762polBłażej WywiałRC Legia Warszawa5100010
763polTomasz HebdaKS Posnania Poznań5100000
764polŁukasz MasiakRC Arka Rumia5100000
765polKordian CzuryłłoAZS AWF Warszawa5100020
766polAdrian SkrzydlewskiRC Legia Warszawa5100010
767polPaweł AntoszczukMKS Pogoń Awenta Siedlce5100010
768polRobert KacprowiczBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki5100000
769polArtur KiedosKS Budowlani Commercecon Łódź5100000
770argJuan Cruz MiodovskyRzKS Juvenia Kraków5100010
771polPascal MajkowskiKS Posnania Poznań5100000
772polMichał MajcherUP Fitness Skra Warszawa5100010
773polAdam WojtackiKOMA Rugby Team Olsztyn5100000
774polPaweł CiomekRC Arka Rumia5100000
775polGabriel BrożekEdach Budowlani Lublin5100000
776polJakub SzmajewskiMaster Pharm Rugby Łódź5100000
777polPatryk AniszewskiRC Legia Warszawa5100010
778engNicholas PearceRC Legia Warszawa5100000
779polMikołaj KwiatkowskiRugby Białystok5100000
780polAntosz SoroczyńskiAZS AWF Warszawa5100000
781polAdrian KościelskiRC Legia Warszawa5100000
782polArkadiusz ŁataAZS AWF Warszawa5100000
783polArkadiusz SzymańskiAZS AWF Warszawa5100010
784polKamil OwocKS Budowlani Commercecon Łódź5100000
785polAdrian RychlickiKR Miedziowi Lubin5100020
786namLouis KarstenEdach Budowlani Lublin5011010
787polKarol KrólUP Fitness Skra Warszawa5100000
788polKacper BanasiakUP Fitness Skra Warszawa5100000
789polWojciech SantowskiRC Arka Gdynia5100000
790denCarl VansgaardEdach Budowlani Lublin5100010
791blrAliaksei BelyRugby Białystok5100000
792polOskar WitolskiRC Arka Rumia5100020
793polMateusz DąbrowskiRC Arka Gdynia5100000
794polPaweł WarzechaRzKS Juvenia Kraków5100010
795polMarcin BrewińskiRC Legia Warszawa5100000
796polKacper OzgaRC Legia Warszawa5100000
797polRafał LademannRC Lechia Gdańsk5100000
798polKamil CzajkaRC Legia Warszawa5100020
799polAdrian RudzińskiRugby Białystok5100000
800polKamil PalasikRugby Białystok5100011
801polDawid KałduńskiRC Arka Gdynia5100001
802scoStephen StewartRC Arka Rumia5100000
803tgaLote FakatouORLEN Orkan Sochaczew5100000
804polMiłosz BracikRC Lechia Gdańsk5100010
805polAdrian SajdowskiRC Lechia Gdańsk5100000
806polKrzysztof KucharskiRC Legia Warszawa5100000
807polSebastian SmolińskiRC Legia Warszawa5100000
808polOskar RudzińskiEdach Budowlani Lublin5100000
809polDawid DybowskiMKS Pogoń Awenta Siedlce5100000
810polTomasz UszyńskiAZS AWF Warszawa5100000
811polOskar KalinaRC Arka Gdynia5100000
812polOskar WoźniakKS Budowlani Commercecon Łódź5100000
813polMateusz PopiołekAZS AWF Warszawa5100000
814polGrzegorz BielińskiKS Budowlani Commercecon Łódź5100010
815polMichał NiemcRC Arka Rumia5100001
816rsaRehann BaumannORLEN Orkan Sochaczew5100020
817polJakub KuzimskiRC Arka Gdynia5100010
818polTomasz KozakiewiczMaster Pharm Rugby Łódź5100000
819polKornel SzelągRC Legia Warszawa5100020
820ukrOleksandr KhomenkoEdach Budowlani Lublin5100000
821rsaFrancois PelserORLEN Orkan Sochaczew5100000
822rsaDevon PretoriusRC Arka Gdynia5100000
823polWojciech LubiszAkademia W. Pola Budowlani II Lublin5100000
824polJan IzdebskiWataha RC Zielona Góra5100000
825polTomasz KoniarskiRC Arka Rumia5100000
826zimBrighton ZimondiRC Legia Warszawa5100010
827polTomasz MarkiewiczORLEN Orkan Sochaczew5100020
828polTomasz SilwanowiczKOMA Rugby Team Olsztyn5100050
829polMateusz KrasuskiMKS Pogoń Awenta Siedlce5100000
830zimNgonidzashe Tendai ChirumeAZS AWF Warszawa5100010
831polMarcin GrzesiakKS Rugby Wrocław5100010
832polEmil SzydełkoORLEN Orkan Sochaczew5100000
833rsaMarcel NelMKS Ogniwo Sopot5100010
834polDawid KowalskiKS Rugby Wrocław5100000
835polPatryk JaskotWataha RC Zielona Góra5100000
836polOskar DerwisRC Arka Gdynia5100011
837polPatryk WeźgowiecKS Rugby Ruda Śląska5100000
838polMateusz KuletaRC Arka Gdynia5100010
839venCarlos CanizalesKS Posnania Poznań5100020
840polKarol StempinKS Rugby Ruda Śląska5100010
841rsaWilfred SaundersonKS Posnania Poznań5100000
842polWojciech HawrylikKOMA Rugby Team Olsztyn5100020
843polMateusz BiałasKS Rugby Ruda Śląska5100000
844polPaweł NiedziółkaAkademia W. Pola Budowlani II Lublin5100000
845polSebastian GrębowskiAkademia W. Pola Budowlani II Lublin5100010
846rsaRonaldo DanielsRC Lechia Gdańsk5100010
847polKonrad WolszczakKR Miedziowi Lubin5100010
848rsaMatonana MzomhleAZS AWF Warszawa5100010
849polPatryk RomanowskiRugby Białystok5100010
850polŁukasz RydzyńskiMaster Pharm Rugby Łódź5100000
851polKonrad DużyńskiRC Legia Warszawa5100000
852polDariusz KolbanRugby Białystok5100000
853polArkadiusz Stawisławek