EKSTRALIGA RUGBY 2022/2023

Lp.DrużynaMWPRPZPSRPBPPkt
11815216882704181577
21815307192584611575
31813508523145381365
41813415042782261165
5188100517507101143
6187110524505191038
7186120437705-268630
8184140336766-430319
91821602071189-98249
1018612036735987-72

Dane znajdujące się w kolumnach tabeli mogą być sortowane według rosnących lub malejących wartości. Sortując dane według wybranej kolumny, wiersze tabeli będą automatycznie porządkowane. Domyślnie kolejność drużyn została ustalona według pozycji zajmowanej w tabeli rozgrywek.

Liczba zwycięstw, porażek i remisów

Objaśnienie nagłówków kolumn: M – Mecze rozegrane, W – Mecze wygrane, P – Mecze przegrane, R – Mecze zremisowane.

Bilans meczów domowych i wyjazdowych

Lp.DrużynaMecze u siebieMecze na wyjeździe
18-1-07-1-1
29-0-06-3-0
38-1-05-4-0
47-1-16-3-0
55-4-03-6-0
65-4-02-7-0
73-6-03-6-0
82-7-02-7-0
92-7-00-9-0
104-5-02-7-0

Objaśnienie nagłówków kolumn: MECZE U SIEBIE – Bilans meczów w roli gospodarza (Wygrana – Przegrana – Remis), MECZE NA WYJEŹDZIE – Bilans meczów w roli gościa (Wygrana – Przegrana – Remis).

Procent meczów wygranych, przegranych i zremisowanych

Lp.Drużyna%W%P%R
183.3311.115.56
283.3316.670.00
372.2227.780.00
472.2222.225.56
544.4455.560.00
638.8961.110.00
733.3366.670.00
822.2277.780.00
911.1188.890.00
1033.3366.670.00

Objaśnienie nagłówków kolumn: %W – Procent meczów wygranych w rozgrywkach, %P – Procent meczów przegranych w rozgrywkach, %R – Procent meczów zremisowanych w rozgrywkach.

Liczba punktów bonusowych

Objaśnienie nagłówków kolumn: BP – Punkty bonusowe, BPOF – Punkty bonusowe ofensywne, BPDEF – Punkty bonusowe defensywne.

Liczba punktów zdobytych i straconych w meczu

Lp.DrużynaPZPSPZFTSRPSFTSR
168827038.2215.00
271925839.9414.33
385231447.3317.44
450427828.0015.44
551750728.7228.17
652450529.1128.06
743770524.2839.17
833676618.6742.56
9207118911.5066.06
1036735920.3919.94

Objaśnienie nagłówków kolumn: PZ – Liczba punktów zdobytych, PS – Liczba punktów straconych, PZFTSR – Średnia punktów zdobytych na mecz, PSFTSR – Średnia punktów straconych na mecz.

Liczba punktów zdobytych i straconych w I połowie

Lp.DrużynaPZFHPSFHPZFHSRPSFHSR
132112517.836.94
236611320.336.28
341313522.947.50
421214211.787.89
524223713.4413.17
621823412.1113.00
71743749.6720.78
81704009.4422.22
9845694.6731.61
10178499.892.72

Objaśnienie nagłówków kolumn: PZFH – Punkty zdobyte w I połowie, PSFH – Punkty stracone w I połowie, PZFHSR – Średnia punktów zdobytych w I połowie na mecz, PSFHSR – Średnia punktów straconych w I połowie na mecz.

Liczba punktów zdobytych i straconych w II połowie

Lp.DrużynaPZSHPSSHPZSHSRPSSHSR
131714517.618.06
232814518.228.06
341417923.009.94
421713612.067.56
525027013.8915.00
628127115.6115.06
723833113.2218.39
81413667.8320.33
9985955.4433.06
101893510.501.94

Objaśnienie nagłówków kolumn: PZSH – Punkty zdobyte w II połowie, PSSH – Punkty stracone w II połowie, PZSHSR – Średnia punktów zdobytych w II połowie na mecz, PSSHSR – Średnia punktów straconych w II połowie na mecz.

Statystyki sposobów zdobywania punktów

Objaśnienie nagłówków kolumn: P – Liczba przyłożeń, Pd – Liczba podwyższeń, K – Liczba rzutów karnych, DG – Liczba drop goli, KP – Liczba karnych przyłożeń.

Statystyki sposobów zdobywania punktów przez rywali danej drużyny

Objaśnienie nagłówków kolumn: PR – Liczba przyłożeń zdobytych przez rywala danej drużyny, PdR – Liczba podwyższeń zdobytych przez rywala danej drużyny, KR – Liczba rzutów karnych zdobytych przez rywala danej drużyny, DGR – Liczba drop goli zdobytych przez rywala danej drużyny, KPR – Liczba karnych przyłożeń zdobytych przez rywala danej drużyny.

Średnia zdobywanych punktów na mecz

Lp.DrużynaPMPdMKMDGMKPM
15.503.110.440.000.06
25.283.721.440.000.06
36.505.560.780.000.00
43.001.831.670.060.00
53.502.671.500.000.00
63.722.830.830.060.11
73.062.390.940.000.00
82.111.670.670.000.00
91.610.780.170.000.00
102.892.280.330.000.06

Objaśnienie nagłówków kolumn: PM – Średnia przyłożeń zdobytych na mecz, PdM – Średnia podwyższeń zdobytych na mecz, KM – Średnia wykorzystanych rzutów karnych na mecz, DGM – Średnia zdobytych drop goli na mecz, KPM – Średnia karnych przyłożeń na mecz.

Procentowy udział poszczególnych sposobów zdobywania punktów na wynik końcowy

Lp.Drużyna%PR%Pd%K%DG%KP
171.9516.283.490.001.02
266.0618.6410.850.000.97
368.6623.474.930.000.00
453.5713.1017.860.600.00
560.9318.5715.670.000.00
663.9319.478.590.572.67
762.9319.6811.670.000.00
856.5517.8610.710.000.00
970.0513.534.350.000.00
1070.8422.344.900.001.91

Objaśnienie nagłówków kolumn: %Pr – Procent punktów zdobytych z przyłożeń do wszystkich punktów, %Pd – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych podwyższeń do wszystkich punktów, %K – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych rzutów karnych do wszystkich punktów, %DG – Procent punktów zdobytych z drop goli do wszystkich punktów, %KP – Procent punktów zdobytych z karnych przyłożeń do wszystkich punktów.

Procentowy udział poszczególnych sposobów zdobywania punktów przez rywali danego zespołu na wynik końcowy

Lp.Drużyna%PPR%PPd%PK%PDG%PKP
157.4117.0424.441.110.00
254.2611.6331.400.002.71
358.9215.9221.970.962.23
459.3515.1119.420.000.00
568.0519.729.470.002.76
671.2918.228.910.000.00
772.3421.286.380.000.00
873.1121.415.480.000.00
973.1723.380.760.000.59
1015.323.904.180.000.00

Objaśnienie nagłówków kolumn: %PPr – Procent punktów zdobytych z przyłożeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PPd – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych podwyższeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PK – Procent punktów zdobytych z wykorzystanych rzutów karnych przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PDG – Procent punktów zdobytych z drop goli przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów, %PKP – Procent punktów zdobytych z karnych przyłożeń przez rywala danej drużyny do wszystkich punktów.

Liczba żółtych i czerwonych kartek

Objaśnienie nagłówków kolumn: ŻK – Liczba żółtych kartek, CzK – Liczba czerwonych kartek, ŻKP – Liczba żółtych kartek pokazanych rywalowi danej drużyny, CzKP – Liczba czerwonych kartek pokazanych rywalowi danej drużyny.

Średnia żółtych i czerwonych kartek na mecz

Lp.DrużynaŻKSRCzKSRŻKPSRCzKPSR
10.500.000.780.06
20.940.000.720.06
30.560.000.720.00
40.670.001.000.00
51.110.110.720.06
60.830.001.000.06
70.610.060.500.00
80.890.110.610.00
90.670.000.560.06
100.110.060.280.06

Objaśnienie nagłówków kolumn: ŻKSR – Średnia pokazanych żółtych kartek na mecz, CzKSR – Średnia pokazanych czerwonych kartek na mecz, ŻKPSR – Średnia pokazanych żółtych kartek pokazanych rywalowi danej drużyny na mecz, CzKPSR – Średnia pokazanych czerwonych kartek pokazanych rywalowi danej drużyny na mecz.

Ekstraliga rugby 2022/2023 - Mecz o 1. miejsce

DataWydarzenieCzas / WynikiMiejsce meczu
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki - MKS Ogniwo Sopot
Aleksandrów Łódzki

Ekstraliga rugby 2022/2023 - Mecz o 3. miejsce

Lp.ZawodnikDrużynaPktPPdKDGŻKCzK
1namPieter Willem SteenkampORLEN Orkan Sochaczew323189117000
2polWojciech PiotrowiczMKS Ogniwo Sopot21355526010
3namRiaan van ZylRzKS Juvenia Kraków200134515010
4rsaNkululeko NdlovuEdach Budowlani Lublin19063231100
5rsaPaul WaltersUP Fitness Skra Warszawa176114411000
6polDawid BanaszekRC Arka Gdynia15234317020
7polPaweł BoczulakRC Lechia Gdańsk14313324031
8ukrVitalii KramarenkoBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki1352700000
9geoMamuka ChanchibadzeMKS Pogoń Awenta Siedlce11423114000
10polKamil BrzozowskiBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki9732610000
11polPatryk ChainBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki947281000
12polMateusz PlichtaMKS Ogniwo Sopot671310000
13nzlDwayne BurrowsMKS Ogniwo Sopot651300000
14polSzymon SirockiRC Arka Gdynia651300000
15polKacper SkupMKS Pogoń Awenta Siedlce601200010
16rsaJonathan O’NeillORLEN Orkan Sochaczew551100010
17polPrzemysław RajewskiMKS Pogoń Awenta Siedlce501000010
18ukrOleksandr ShevchenkoBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki501000000
19polBartłomiej SadowskiORLEN Orkan Sochaczew501000000
20polPiotr WiśniewskiEdach Budowlani Lublin501000010
21tgaPolomea Kata FinauBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki46651130
22polMichał KępaORLEN Orkan Sochaczew444120000
23zimKeith ChiwaraMKS Ogniwo Sopot434101000
24ukrArtem ZarovnyiORLEN Orkan Sochaczew40800000
25polRobert WójtowiczRC Lechia Gdańsk40800010
26rsaZavien KlaasenRC Lechia Gdańsk40800000
27polBartosz KubalewskiKS Posnania Poznań40800000
28polMichał SzwarcORLEN Orkan Sochaczew40800000
29rsaPayi XoletaRC Lechia Gdańsk39631000
30geoToma MchedlidzeBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki35700000
31rsaAdrian SeeraneMKS Ogniwo Sopot35700010
32geoKakha KavtaradzeMKS Ogniwo Sopot35700010
33rsaBercho BothaUP Fitness Skra Warszawa35700001
34polMichał HebdaKS Posnania Poznań35283000
35polPrzemysław DobijańskiBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki35700000
36rsaPeet VorsterRzKS Juvenia Kraków35700010
37polMichał KrużyckiRC Lechia Gdańsk35700000
38polMateusz PawłowskiORLEN Orkan Sochaczew35700000
39polArsenii PastukhovRzKS Juvenia Kraków32460000
40polSiokivaha Taufui HalaifonuaMKS Ogniwo Sopot30600010
41rsaAndre MeyerORLEN Orkan Sochaczew30600030
42polPiotr ZeszutekMKS Ogniwo Sopot30600000
43ukrRoman ZhukMKS Ogniwo Sopot30600020
44polMiłosz KasińskiUP Fitness Skra Warszawa30600000
45rsaSachin ToringRC Lechia Gdańsk27332000
46polKacper WróbelORLEN Orkan Sochaczew25500000
47polRafał LewickiRzKS Juvenia Kraków25500010
48polGrzegorz SzczepańskiEdach Budowlani Lublin25500020
49ukrMykola KarasevychRC Arka Gdynia25500000
50rsaJadon O’NeillORLEN Orkan Sochaczew25500000
51polKrystian OlejekORLEN Orkan Sochaczew25500000
52rsaEujaan BothaRC Arka Gdynia25500000
53polMarcin KrześniakORLEN Orkan Sochaczew25500000
54polMichał WęzkaEdach Budowlani Lublin25500000
55polAdam LitwińczukRC Arka Gdynia25500000
56rsaMarzuq MaarmanEdach Budowlani Lublin25500000
57polRobert OlszewskiMKS Ogniwo Sopot22410000
58polRobizon KelberashviliEdach Budowlani Lublin20400000
59polAdrian PętlakORLEN Orkan Sochaczew20400020
60rsaGerhardus PretoriusEdach Budowlani Lublin20105000
61polOskar ZypperRC Arka Gdynia20400010
62polMarek Płonka JrRC Lechia Gdańsk20400020
63polRadosław RakowskiRC Arka Gdynia20400020
64polDawid KinastKS Posnania Poznań20400000
65polGrzegorz BuczekRC Lechia Gdańsk20400010
66polKrystian PogorzelskiBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki20400000
67polArkadiusz JaneczkoUP Fitness Skra Warszawa20400010
68zimKudakwashe NyakufaringwaEdach Budowlani Lublin20400020
69polDamian WlaźlakBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki20400000
70ukrDmytro ProdeusBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki20400000
71polGrzegorz GołębiowskiRzKS Juvenia Kraków20400000
72polAndrii LavtakovRzKS Juvenia Kraków20400000
73polPiotr SkałeckiEdach Budowlani Lublin20400020
74zimKuziwakwashe KazembeEdach Budowlani Lublin19320010
75polDaniel GdulaUP Fitness Skra Warszawa18212000
76polRafał JaneczkoRC Lechia Gdańsk16080000
77polWładysław GrabowskiMKS Ogniwo Sopot15300010
78polAdam PiotrowskiMKS Ogniwo Sopot15300010
79polMilan KossakowskiRC Lechia Gdańsk15300010
80ukrEduard VertyletskyiMKS Pogoń Awenta Siedlce15300010
81uruMatias D’AvanzoORLEN Orkan Sochaczew15300010
82polNicolas WołowczykMKS Ogniwo Sopot15300000
83polMateusz SzycRC Arka Gdynia15300000
84polStanisław Powała-NiedźwieckiMKS Ogniwo Sopot15300010
85polMichał MiroszUP Fitness Skra Warszawa15300000
86polPiotr PsujEdach Budowlani Lublin15300000
87polKacper DrewczyńskiMKS Ogniwo Sopot15300010
88polDominik MohyłaRC Arka Gdynia15300020
89namOderich MoutonRzKS Juvenia Kraków15300000
90polMichał JurczyńskiRzKS Juvenia Kraków15300000
91polCyprian MajcherORLEN Orkan Sochaczew15300010
92polOktawian PolakowskiORLEN Orkan Sochaczew15300000
93zimMartin MangongoUP Fitness Skra Warszawa15300020
94rsaWayne SmithMKS Ogniwo Sopot15300010
95polBartosz KruszczyńskiRC Lechia Gdańsk15300000
96polRobert BosiackiUP Fitness Skra Warszawa15300000
97polKacper KrużyckiRC Arka Gdynia15300000
98polKrzysztof JustyńskiBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki15300000
99polEryk ChainBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki15300010
100geoGiorgi MaisuradzeMKS Pogoń Awenta Siedlce15300020
101polPiotr KarpińskiBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki15300000
102polMichał WronaKS Posnania Poznań14220010
103polArtur FursenkoRzKS Juvenia Kraków13200100
104venJesus CanizalesKS Posnania Poznań10200020
105polDawid LorentowiczMKS Pogoń Awenta Siedlce10200020
106polKrystian AdamiakMKS Pogoń Awenta Siedlce10200000
107rsaDillon AfrikaRC Lechia Gdańsk10200000
108geoDavit NibladzeBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki10200010
109tgaVioleti KoloUP Fitness Skra Warszawa10200000
110polWiktor WilczukMKS Ogniwo Sopot10200000
111polKsawery StrussUP Fitness Skra Warszawa10200000
112polDawid NajdulKS Posnania Poznań10200000
113namPeter DiergaardtRzKS Juvenia Kraków10200000
114namHannes van ZylRzKS Juvenia Kraków10200010
115polKostiantyn BezverkhyiMKS Ogniwo Sopot10200010
116polSebastian SzultaMKS Ogniwo Sopot10200000
117polAndrii MatsiukRzKS Juvenia Kraków10200020
118polBartłomiej SkoczeńRzKS Juvenia Kraków10200000
119polRadosław DabkiewiczRC Lechia Gdańsk10200001
120polMateusz KolasRC Lechia Gdańsk10200010
121polBartłomiej JasińskiEdach Budowlani Lublin10200010
122namDenzil Van WykRzKS Juvenia Kraków10200000
123polMarcin MaciejewskiUP Fitness Skra Warszawa10200000
124polSzymon WitkowskiBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki10200000
125tgaLomani FiliBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki10200000
126polPatryk SakwaRzKS Juvenia Kraków10200000
127geoElguja KikvadzeBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki10200010
128nzlFaiva FaivaUP Fitness Skra Warszawa10200000
129polŁukasz KornećMKS Pogoń Awenta Siedlce10200000
130polNorbert KargolMKS Pogoń Awenta Siedlce10200000
131geoIrakli TsivtsivadzeBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki10200000
132polKrystian MecheckiORLEN Orkan Sochaczew10200000
133polŁukasz KasperekRC Arka Gdynia10200000
134tgaPetelo PouhilaMKS Pogoń Awenta Siedlce10200000
135polMichał GadomskiORLEN Orkan Sochaczew10200000
136polBartłomiej JaneczkoRzKS Juvenia Kraków10200000
137polKarol SzymanowskiRC Lechia Gdańsk10200010
138geoBondo VardosanidzeKS Posnania Poznań10200020
139ukrOleksii NovikovEdach Budowlani Lublin7110010
140polWojciech KarolMKS Ogniwo Sopot5100000
141polMateusz NitschkeKS Posnania Poznań5100000
142polDawid PlichtaORLEN Orkan Sochaczew5100000
143polMateusz PolakiewiczRzKS Juvenia Kraków5100000
144polIgor GórniewiczRC Lechia Gdańsk5100000
145polAdam SzwarcORLEN Orkan Sochaczew5100000
146polMaciej OrłowskiBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki5100000
147polJakub BudnikORLEN Orkan Sochaczew5100000
148polWiktor DobrowolskiORLEN Orkan Sochaczew5100000
149geoLevani KochalidzeKS Posnania Poznań5100010
150ukrMykola ShalaievUP Fitness Skra Warszawa5100000
151geoAkaki MurachashviliKS Posnania Poznań5100010
152polKrzysztof SmolińskiRC Lechia Gdańsk5100010
153polMaciej DorywalskiRzKS Juvenia Kraków5100020
154namBeukes ChemiganRzKS Juvenia Kraków5100000
155polPaweł GrzenkowiczRC Arka Gdynia5100010
156polFilip SzuflińskiORLEN Orkan Sochaczew5100000
157zimPanashe DubeEdach Budowlani Lublin5100000
158polWojciech BrzezickiEdach Budowlani Lublin5100010
159polNykyta HostiukRzKS Juvenia Kraków5100000
160polKamil ZielińskiORLEN Orkan Sochaczew5100000
161polMarcin WolszonRC Arka Gdynia5100000
162polDaniel KosiorekUP Fitness Skra Warszawa5100000
163polMateusz KrasuskiMKS Pogoń Awenta Siedlce5100000
164polArkadiusz KorusiewiczRzKS Juvenia Kraków5100010
165polBłażej PiotrowskiRzKS Juvenia Kraków5100000
166polŁukasz ChainBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki5100000
167smrMattia Bastinelli GambiniUP Fitness Skra Warszawa5100000
168polSzymon TwardowskiUP Fitness Skra Warszawa5100000
169geoGiga MamagulashviliKS Posnania Poznań5100000
170polHubert StelmaszyńskiUP Fitness Skra Warszawa5100000
171polAntoni GołębiowskiORLEN Orkan Sochaczew5100000
172polPatryk OlejnikBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki5100010
173polMarcin SiemaszkoRzKS Juvenia Kraków5100000
174polŁukasz ŚlusarczykUP Fitness Skra Warszawa5100000
175polIgor OlszewskiRC Lechia Gdańsk5100000
176ukrAleksander CzasowskiMKS Ogniwo Sopot5100010
177polMateusz GołuchowskiUP Fitness Skra Warszawa5100000
178polMaciej PanasiukUP Fitness Skra Warszawa5100000
179zimColin NyaodaRC Lechia Gdańsk5100000
180rsaMarcel NelRC Lechia Gdańsk5100010
181polJakub MłyńczakORLEN Orkan Sochaczew5100000
182polPaweł UrbaniakBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki5100000
183polSebastian KostałkowskiUP Fitness Skra Warszawa5100000
184polMaciej PaluchKS Posnania Poznań5100000
185geoTornike MamulashviliKS Posnania Poznań5100000
186polJakub RapaczRzKS Juvenia Kraków5100000
187rsaWilfred SaundersonKS Posnania Poznań5100000
188polPatrick SteindlRC Arka Gdynia5100000
189polEmil SzydełkoORLEN Orkan Sochaczew5100000
190zimNgonidzashe Tendai ChirumeRC Arka Gdynia5100000
191polMichał PolakowskiORLEN Orkan Sochaczew5100000
192rsaRonaldo DanielsRC Lechia Gdańsk5100010
193polKrystian SzopaRC Arka Gdynia5100000
194polKevin BracikRC Lechia Gdańsk5100010
195polCezary PlesińskiBUDO 2011 Aleksandrów Łódzki5100000
196rsaJason MakhariRC Lechia Gdańsk5100000
197polMateusz KuletaRC Arka Gdynia5100010
198polSebastian PanasiukAkademia W. Pola Budowlani II Lublin5100000
199polJakub BobrukEdach Budowlani Lublin5100020
200polDominik MachlikKS Posnania Poznań4020000
201polJakub RomanowiczRC Lechia Gdańsk2010000
202polWojciech KapustkaKS Posnania Poznań2010010
203polAdrian ChróścielMKS Pogoń Awenta Siedlce2010000